Ogólnopolski Turniej w Ringo „Kurpiowski Jantar” rozegrano 16 czerwca 2012 r. w Szafarczyskach. Na koniec sezonu wiosennego ringowcy rywalizowali na ostatnim turnieju przed Mistrzostwami Polski, które w tym roku odbędą się w Opolu. Edycja wiosenna „Kurpiowskiego Jantaru”, w towarzystwie letniego słońca pozwoliła na sprawdzenie formy przed najważniejszą imprezą w tegorocznym sezonie sportowym.
OFICJALNE WYNIKI:
Kategoria: żak
- Goc Mikołaj- UKS Mogielanka
- Kur Mikołaj- ULKS Białobielki
- Duszak Przemysław- LUKS Nasiadki
Kategoria: żaczka
- Kobus Katarzyna- UKS Zalas
- Piersa Oliwia- ULKS Białobielki
- Siernicka Aleksandra- LUKS Nasiadki
Kategoria: MŁODZICZKA:
- Orzołek Klaudia- LUKS Nasiadki
- Nadolna Natalia- LUKS Tygrys Łęg Starościński
- Kowalczyk Izabela- LUKS Tygrys Łęg Starościński
Kategoria: MŁODZIK:
- Urbańczyk Kacper– W-MTR Bartoszyce
- Puławski Wiktor- LUKS Nasiadki
- Siernicki Dawid- LUKS Nasiadki
Kategoria: KADETKA:
- Złotucha Karolina- W-MTR Bartoszyce
- Szymczyk Martyna- LUKS Nasiadki
- Zdrojek Martyna- WTR Warszawa
Kategoria: KADET:
- Błach Piotr- UKS Mogielanka
- Wangryn Paweł- UKS Mogielanka
- Brzeski Patryk- ULKS Osak Lelis
Kategoria: JUNIORKA
- Wangryn Paulina- UKS Mogielanka
- Siernicka Karolina- LUKS Nasiadki
- Orzołek Marlena- LUKS Nasiadki
Kategoria: JUNIOR
- Pawlak Piotr- W-MTR Bartoszyce
- Brzeski Jakub- LUKS Tygrys Łęg Starościński
- Piersa Damian- LUKS Tygrys Łęg Starościński
KATEGORIA: DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO LAT 13
- Orzołek Klaudia, Kowalczyk Izabela- Nasiadki/ Łęg Starościński
- Traczewska Jola/ Traczewska Iwona- Nasiadki
- Pędzich Izabela, Kaliszewska Marta- Nasiadki
KATEGORIA: DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO LAT 13
- Urbańczyk Kacper, Mrozek Hubet- Bartoszyce/ Nasiadki
- Puławski Dawid, Puławski Wiktor- Nasiadki
- Szymański Maksymilian, Piątkowski Adam- Lelis/ Olszewka
KATEGORIA: DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO LAT 16
- Złotucha Karolina, Urbańska Kamila- Bartoszyce
- Kabacik Kinga, Szymczyk Martyna- Nasiadki
- Milena,Ewelina Filipkowskie- Zalas
KATEGORIA: DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO LAT 16
- Piotr Błach, Paweł Wangryn- Mogielnica
- Bartosz Bloch, Artur Figatowski- Nasiadki/ Warszawa
- Brzeski Patryk, Konrad Surgiewicz- Lelis
KATEGORIA: DWÓJKI MIESZANE DO LAT 19
- Paulina Wangryn, Patryk Janicki- Mogielnica
- Grala Anna, Pawlak Piotr- Lelis/ Bartoszyce
- Siernicka Karolina, Piersa Damian- Nasiadki, Łęg Starościński