Ponad 150 zawodników rywalizowało w VII Ogólnopolskim Turnieju w Ringo ”Kurpiowski Jantar” który rozegrano w sobotę, 8 czerwca, na boisku LZS w Szarafczyskach. W zawodach wzięła udział czołówka ringowców z Polski i zawodnicy Kurpiowskiego Towarzystwo Ringo.
Piękna słoneczna pogoda w doskonałej obsadzie sportowej sprzyjała rywalizacji w walce o punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców, turniej był również doskonałą okazją do szlifowania formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Ringo.
Oficjalne wyniki VII Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo „Kurpiowski Jantar” odbywający się pod hasłem „Granie bez barier”
Kategorie indywidualne:
Żak:
- Piotr Maj – Warmińsko - Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
- Cezary Kowalczyk - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
- Michał Subczyński - ULKS „Dąbrowiaki”- Dąbrówka
Żaczka:
- Amelia Gromek- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
- Anna Nalewajk - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
- Kaja Laćkowska- ULKS „Olcha” Olszewka
Młodzik:
- Dawid Siernicki - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
- Adam Piątkowski - ULKS „Olcha” Olszewka
- Janusz Marzewski - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
Młodziczka:
- Izabela Pędzich - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
- Monika Wangryn - UKS Mogielnica
- Iwona Traczewska - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
Kadetka:
- Karolina Złotucha - Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
- Zuzanna Leszczyńska - Warszawskie Towarzystwo Ringo
- Kamila Urbańska - Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
Kadet:
- Paweł Wangryn- UKS Mogielnica
- Patryk Brzeski - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
- Konrad Surgiewicz- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
Juniorka:
- Paulina Wangryn - UKS Mogielnica
- Marlena Orzołek - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
- Agnieszka Marzewska - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
Junior:
- Mateusz Kowalczyk- Warszawskie Towarzystwo Ringo
- Bartosz Majchrowski - UKS Mogielnica
- Jakub Brzeski - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
Kategorie drużynowe:
Trójki mieszane do lat 10:
1.Sebastian Kamiński/ Amelia Gromek/ Przemysław Duszak- KTR „Jantar”(Nasiadki)
2.Kacper Dąbrowski/ Marcel Grzywnowicz/ Martyna Kot- Mogielnica/Bartoszyce/UKS Goszczyn
3.Cezary Kowalczyk/ Ksawery Tkacz/ Anna Nalewajk- KTR „Jantar”(Lelis)
Trójki mieszane do lat 13:
1.Dawid Siernicki/ Izabela Pędzich/ Piotr Kamiński - KTR „Jantar” (Nasiadki)
2.Jolanta Traczewska/ Damian Szymczyk/ Iwona Traczewska - KTR „Jantar” (Nasiadki)
3.Monika Wangryn/ Dominika Andryka/ Jakub Martyniak - UKS Mogielnica
Dwójki szkolne chłopców do lat 16:
1.Patryk Brzeski/ Konrad Surgiewicz- KTR „Jantar” (Lelis)
2.Paweł Wangryn/ Hubert Komorowski - UKS Mogielnica/ UKS Goszczyn
3.Wiktor Puławski/ Bartek Bloch - KTR „Jantar” (Lelis/ Nasiadki)
Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16:
1.Karolina Złotucha/ Kamila Urbańska - W-MTR Bartoszyce
2.Zuzanna Leszczyńska/ Patrycja Roszczyk - WTR Warszawa
3.Klaudia Orzołek/ Lidia Kamińska - KTR „Jantar” Lelis
Turniej towarzyszący: tytuł „Najwspanialszy Ringowiec” zdobyli:
- Pędzich Dominik - Nasiadki
- Puławski Jakub - Dąbrówka
- Patryk Kosek - Dąbrówka
- Grochowski Mateusz - Łęg Starościński
- Łępicki Krzysztof - Łęg Starościński
- Łępicka Małgorzata - Łęg Starościński
- Łępicki Emanuel - Łęg Starościński
- Łępicka Izabela - Łęg Starościński
{besps}stories/galeria/2013/szafarczyska_2013{/besps}