Ogólnopolski Turniej w Ringo "Warszawska Syrenka" rozegrano 17 września 2016 r. w Warszawie na Bemowie. Impreza jak co roku zgromadziła wielu miłośników gry w ringo i aktywności na świeżym powietrzu. Zawody zorganizowane przez Warszawskie Towarzystwo Ringo były doskonałą okazją do rywalizacji o punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców.
Zapraszamy do startu w kolejnych edycjach ogólnopolskich turniejów!
Wyniki:
żaczki
1. Szporko Anna – UKS „Olimpia” Miłki
2. Zaborowska Lena, UKS „Błękitni” Olkowice
3. Sieradzan Wiktoria, UKS „Błękitni” Olkowice
żacy
1. Pawełczyk Wiktor, KTR
2. Prokopowicz Dawid, UKS „Błękitni” Olkowice
3. Głogowski Bartosz, UKS Goszczyn
młodziczki
1. Kot Martyna, UKS Goszczyn
2. Rydzewska Martyna, UKS „Olimpia” Miłki
3. Pędzich Kinga, KTR
młodzicy
1. Trzaska Kacper, UKS Goszczyn
2. Antoniuk Mateusz, UKS „Olimpia” Miłki
3. Stępień Hubert, UKS Goszczyn
kadetki
1. Prusaczyk Roksana, KTR
2. Wangryn Monika, UKS Mogielnica
3. Sidor Julia, WTR
kadeci
1. Mruk Dawid, UKS Goszczyn
2. Sirodzki Adam WTR
3. Leszczyński Michał, WTR
juniorki
1. Kowalczyk Izabela, KTR
2. Leszczyńska Zuzanna, WTR
3. Tomaszewska Ola, WTR
klasa otwarta kobiet
1. Kunecka Michalina, Legnica
2. Wangryn Paulina, UKS Mogielnica
3. Wangryn Anna, UKS Mogielnica
klasa otwarta mężczyzn
1. Teklak Andrzej, UKS Mogielnica
2. Błach Piotr, UKS Mogielnica
3. Wangryn Paweł, UKS Mogielnica
seniorzy
1. Marek Gil, W-MTR Bartoszyce
2. Mariusz Wangryn, UKS Goszczyn
3. Piotr Żemantowski, WTR
weterani
1. Osak Andrzej, Słupsk
2. Warecki Marek, WTR
3. Bobryk Jan, WTR
trójki mieszane do lat 13:
1. Rydzewska Martyna, Antoniuk Mateusz, Lejman Marta – UKS „Olimpia” Miłki
2. Kot Martyna, Trzaska Kacper, Stepień Hubert – UKS Goszczyn
3. Jakub, Natalia i Aleksandra Trzaska – UKS Olkowice
dwójki dziewcząt do lat 16:
1. Prusaczyk Roksana – KTR, Wangryn Monika – UKS Mogielnica
2. Gabryszewska Hanna Leszczyńska Zuzanna – WTR
3. Sidor Julia, Tomaszewska Ola – WTR
dwójki chłopców do lat 16:
1. Sirodzki Adam, Leszczyński Michał – WTR
2. Mruk Dawid – UKS Goszczyn, Nam do Le Do – WTR
3. Szporko Bartłomiej – W-MTR Bartoszyce, Deptuła Maciej – WTR
dwójki mieszane powyżej 16 lat:
1. Motylewski Paweł – WTR, Kunecka Michalina, Legnica
2. Wangryn Paweł, Wangryn Paulina – UKS Mogielnica
3. Błach Piotr – UKS Mogielnica, Leszczyńska Zuzanna – WTR