Ringo - XX Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wydarzenia w roku 2019

XX Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej w Ringo rozegrano w Jedliczu na obiektach Szkoły Podstawowej. W zawodach zaliczanych do rankingu Polskiego Towarzystwa Ringo rywalizowali zawodnicy z czołowych klubów. Po raz kolejny organizator zawodów Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze wzorowo zorganizował i przeprowadził zawody. Współorganizatorami turnieju byli: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Województwo Podkarpackie, Polskie Towarzystwo Ringo, Szkoła Podstawowa Jedlicze.

Otwarcia zawodów dokonali: Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze Ryszard Zagórski, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Woźniak,  Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jedliczu Beata Świątek oraz Prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze i Radny Powiatu Krośnieńskiego Piotr Bril.

Turniej prowadzony był w sześciu kategoriach indywidualnych i czterech kategoriach dwójkowych. Biuro zawodów prowadził Pan Mariusz Biskup, który również był pomysłodawcą i projektantem szklanych medali i statuetek. Zdobywcy miejsc 1-3 otrzymali piękne szklane medale i statuetki, dyplomy oraz za miejsca 1-6 koszulki i słodkie upominki.