Polskie Towarzystwo Ringo - Pierwszy dzień Mistrzostw

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Rok 2019

Po raz pierwszy Niepołomice gościło czołówkę polskich i zagranicznych ringowców, którzy rywalizowali o mistrzowskie tytuły w 7. Mistrzostwach Świata w Ringo oraz 47. Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Ringo w dniach 16-18 sierpnia 2019 r.
Wyśmienicie przygotowana trawiasta płyta stadionu oraz słoneczna i bezwietrzna pogoda sprzyjały sportowej rywalizacji. W kategorii otwartej mężczyzn po raz kolejny sięgnął po mistrzowski tytuł wiecznie młody i niestrudzony Andrzej Teklak, , w kategorii otwartej kobiet zwyciężyła Ada Trawczyńska.
Polskie Towarzystwo Ringo składa serdecznie podziękowania władzom miasta Niepołomic, dyrekcji Miejskiego Stadionu w Niepołomicach, za wspaniałe przyjęcie ringowców i pomoc w organizacji mistrzostw, bez których te zawody na pewno nie były by tak atrakcyjne. Dziękujemy również wszystkim osobom, instytucjom oraz firmom zaangażowanym w organizację mistrzostw.
Zapraszamy na drugi dzień rozgrywek podczas których rozgrywane będą gry mieszane oraz 5. Światowy Turniej Rodzinny.

Oficjalne wyniki w kategoriach indywidualnych
7. Mistrzostw Świata w Ringo

Finały:

Kobiety
1 Trawczyńska Ada - UKS Mogielnica
2 Michalina Kunecka - Legnica
3 Kutasova Natalia - Białoruś
4 Rewers Magda - PKS Jadwiga -Kraków
5 Paszko Adrianna - W-MTR Bartoszyce
6 Wangryn Monika - UKS Mogielnica

Mężczyźni
1 Teklak Andrzej - UKS Mogielnica
2 Dominik Trawczyński - UKS Mogielnica
3 Cezary Godlewski - WTR
4 Krzysztof Szajek - Legnica
5 Chuduk Viacheslav - Białoruś
6 Cygal Michał - PKS Jadwiga -Kraków

Dwójki kobiet
1 Trawczyńska Ada, Paszko Adrianna - UKS Mogielnica / WMTR Bartoszyce
2 Kutasova Natalia, Siamashka Tatsiana - Białoruś
3 Kunecka Michalina, Wangryn Monika - Legnica / UKS Mogielnica

Dwójki mężczyzn

1 Majerski Grzegorz, Cygal Michał - PKS Jadwiga -Kraków
2 Chuduk Pavel, Chuduk Viacheslav- Białoruś
3 Teklak Andrzej, Krzysztof Szajek- UKS Mogielnica/ Legnica

 

Oficjalne wyniki w kategoriach indywidualnych
47. Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo


Kategoria żaczka
1 Iga Osińska UKS Goszczyn
2 Jenczyk Barbara KS OLIMPIA Miłki
3 Kania Magdalena UKS Arka Umieszcz
4 Zuzanna Bara - PSP im Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach

Kategoria żak
1 Wewiórski Bartosz MUKS Jedlicze
2 Molczyk Karol DKS Ringo Wisznia Mała
3 Godlewski Stanisław Warszawskie Towarzystwo Ringo
4 Komorowski Jakub UKS Goszczyn
5 Grzywacz Marcel DKS Ringo Wisznia Mała
6 Fatek Adam UKS Goszczyn

Kategoria młodziczka
1 Szporko Anna KS OLIMPIA Miłki
2 Grzegorzewska Julia UKS Goszczyn
3 Matelska Wiktoria UKS Goszczyn
4 Gromek Kornelia KTR Jantar
5 Zawadzka Maja UKS Goszczyn
6 Kobak Oliwia MUKS Jedlicze

Kategoria młodzik
1 Wojnar Adrian MUKS Jedlicze
2 Kruczek Matteo MUKS Jedlicze
3 Pawelczyk Wiktor KTR Jantar
4 Mateusz Prusaczyk KTR Jantar
5 Jarosz Jakub UKS Goszczyn
6 Jaworski Artur PKS Jadwiga -Kraków

Kategoria kadetka
1 Jenczyk Aleksandra KS OLIMPIA Miłki
2 Wewiórska Aleksandra MUKS Jedlicze
3 Rydzewska Martyna KS OLIMPIA Miłki
4 Kepkowa Klara Czechy
5 Sednek Amelia UKS Goszczyn
6 Tremlova Karolina Czechy

Kategoria kadet
1 Rusak Artsiom Białoruś
2 Grzelak Dawid KS OLIMPIA Miłki
3 Duszak Przemysław KTR Jantar
4 Pabis Patryk PKS Jadwiga -Kraków
5 Perek Michał PKS Jadwiga -Kraków
6 Klaczak Maciej PKS Jadwiga -Kraków

Kategoria juniorka
L.p Nazwisko i Imię Klub
1 Kot Martyna UKS Goszczyn
2 Siamashka Tatsiana Białoruś
3 Gabryszewska Hanna WTR
4 Weronika Siwek ZS im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
5 Suldova Tereza Czechy
6 Magda Miklas ZS im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

Kategoria junior
1 Isaenka Dzianis Białoruś
2 Polak Grzegorz PKS Jadwiga -Kraków
3 Szporko Bartłomiej KS OLIMPIA Miłki
4 Janda Matyas Czechy
5 Maliugin Vladislav Białoruś
6 Śpiewak Sebastian -

Kategoria otwarta kobiet
1 Trawczyńska Ada UKS Mogielnica
2 Michalina Kunecka Legnica
3 Kutasova Natalia Białoruś
4 Rewers Magda PKS Jadwiga -Kraków
5 Paszko Adrianna W-MTR Bartoszyce
6 Wangryn Monika UKS Mogielnica

Kategoria otwarta mężczyzn
1 Teklak Andrzej UKS Mogielnica
2 Dominik Trawczyński UKS Mogielnica
3 Cezary Godlewski WTR
4 Krzysztof Szajek Legnica
5 Chuduk Viacheslav Białoruś
6 Cygal Michał PKS Jadwiga -Kraków

Kategoria senior
1 Wangryn Mariusz UKS Goszczyn
2 Pabis Adam PKS Jadwiga Kraków
3 Polak Andrzej PKS Jadwiga Kraków

Kategoria weteranki I
1 Sabina Gurgul Niepołomice
2 Polak Marta PKS Jadwiga -Kraków
3 Szporko Irena KS OLIMPIA Miłki

Kategoria weteranki II

1 Anioł-Strzyżewska Krystyna WTR
2 Jakobsche Agnieszka WTR
3 Bobryk Helena WTR

Kategoria weteran II
1 Osak Andrzej Słupsk
2 Ziółko Jan PKS Jadwiga -Kraków
3 Daszkiewicz Zdzisław Słupsk

Kategorie dwójkowe
Kategoria dwójki dziewcząt do lat 13
1 Grzegorzewska Julia, Metelska Wiktoria UKS Goszczyn
2 Szporko Anna, Jenczyk Barbara KS Olimpia Miłki
3 Kania Magdalena, Gromek Kornelia UKS Arka Umieszcz / KTR Jantar

Kategoria dwójki chłopców do lat 13
1 Wojnar Adrian, Kruszek Matteo MUKS Podkarpacie Jedlicze
2 Prusaczyk Mateusz, Pawlczyk Wiktor KTR Jantar
3 Worgacz Oskar, Jaworski Artur PKS Jadwiga Kraków

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 16
1 Jenczyk Aleksandra, Rydzewska Martyna KS OLIMPIA Miłki
2 Kot Martyna, Sendek Amelia UKS Goszczyn
3 Wewiórska Aleksandra, Kobak Oliwia MUKS Jedlicze

Dwójki kobiet
1 Trawczyńska Ada, Paszko Adrianna UKS Mogielnica / WMTR Bartoszyce
2 Kutasova Natalia, Siamashka Tatsiana Białoruś
3 Kunecka Michalina, Wangryn Monika Legnica / UKS Mogielnica

Dwójki mężczyzn
1 Majerski Grzegorz, Cygal Michał - PKS Jadwiga -Kraków
2 Chuduk Pavel, Chuduk Viacheslav- Białoruś
3 Teklak Andrzej, Krzysztof Szajek- UKS Mogielnica/ Legnica
3 Teklak Andrzej, Krzysztof Szajek UKS Mogielnica/ Legnica