Ringo - Turniej Rodzin

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wydarzenia w roku 2019

W niedzielę 18 sierpnia 2019 r. na stadionie miejskim w Niepołomicach rywalizowały rodziny w 5. Turnieju Rodzin. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach, trójki rodzinne I - to dzieci do lat 15, wiek rodziców dowolny gra 1 kółkiem i trójki rodzinne II – dzieci powyżej 15 lat, wiek rodziców dowolny (gra 2 kółkami). Główną nagrodą w turnieju były puchary ufundowane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Zacięta rywalizacja w poszczególnych konkurencjach była niezwykle widowiskowa, co powodowało wiele emocji wśród grających jak i kibiców poszczególnych rodzin.

W kategorii trójki rodzinne I – zwyciężyła rodzina Teklaków w składzie: Andrzej, Agnieszka i Anatol, przed rodziną Szporko w składzie: Irena, Bartłomiej i Anna, trzecie miejsce zajęła rodzina Molczyków  w składzie: Karol, Grzegorz i Owinowski Maciej.

W kategorii trójki rodzinne II – Zwyciężyła rodzina Wangryn w składzie: Mariusz, Paweł i Monika, przed rodziną Pabis  w składzie: Adam, Patryk, Amelia, Trzecie miejsce zajęła rodzina Bocheńskich w składzie: Magdalena, Ewa, Iza.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą rodzinną atmosferę.