Polskie Towarzystwo Ringo - XVIII Międzynarodowy Turniej w Ringo w Mińsku

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Rok 2019

W dniach 9 – 10 listopada w Mińsku na Białorusi rozegrano XVIII Międzynarodowy Turniej w Ringo. W zawodach rywalizowali ringowcy z 4 państw: gospodarze Białorusini, reprezentacje Polski, Litwy i Kenii. Udany występ zaliczyła nasza reprezentacja w składzie: Paulina Dębicka, Anna Szporko, Martyna Rydzewska, Dominik Trawczyński, Maciej Tobolski, Piotr Pawlak, Marek Gil.

W kategorii otwartej kobiet zwyciężyła Anna Szporko, przed Natalią Kutasową (Białoruś) i Pauliną Dębicką. W kategorii otwartej mężczyzn zwyciężył Białorusin Wiaczesław Chuduk przed Pawłem Chudukiem i Dominikiem Trawczyńskim.

W kategorii dwójki kobiet nasze reprezentantki Martyna Rydzewska i Paulina Rydzewska zajęły drugie miejsce, w dwójkach mężczyzn trzecie miejsce wywalczyli Dominik Trawczyński i Piotr Pawlak.

W kategorii dwójki dziewcząt do lat 18 zwyciężyły nasze reprezentantki Anna Szporko i Martyna Rydzewska.

Gratulujemy udanego występu!

Oficjalne wyniki (pierwsza szóstka)


Men's singles results
1. CHUDUK VIACHASLAU, BELARUS
2. CHUDUK PAVE,L BELARUS
3. TRAWCZYŃSKI DOMINIK, POLAND
4. SHCHURKO IHAR, BELARUS
5. VIDUTO VITALIJ, LITHUANIA
6. KLIMOVICH PAVEL, BELARUS

Women's singles results
1. SZPORKO ANNA, POLAND
2. KUTASOVA NATALIYA, BELARUS
3. DĘBICKA PAULINA, POLAND
4. SIAMASHKA TATSIANA, BELARUS
5. RYDZEWSKA MARTYNA, POLAND
6. SILIVONCHIK ALINA, BELARUS

Men's doubles results
1. ISAYENKA DZIANIS, KLIMOVICH PAVEL, BELARUS
2. CHUDUK VIACHASLAU, CHUDUK PAVEL, BELARUS
3. PAWLAK PIOTR, TRAWCZYŃSKI DOMINIK, POLAND
4. BARANOVIČ SYLVESTER, VIDUTO VITALIJ, LITHUANIA
5. IVANOU ILYA, ZHYHZLKOVICH MIKALAI, BELARUS
6. GIL MAREK, TOBOLSKI MACIEJ, POLAND

Women's doubles results
1. SIAMASHKA TATSIANA, LAPITSKAYA SVIATLANA, BELARUS
2. DĘBICKA PAULINA, RYDZEWSKA MARTYNA, POLAND
3. KUTASOVA NATALIYA, BURKUN KRYSTSINA, BELARUS
4. BOJARIN GABRIELA, ŽERTOVSKAJA VALERIJA, LITHUANIA
5. PATANEIKA ALINA, SILIVONCHIK ALINA, BELARUS
6. JUTKEVIČ GABRIELA, KLINOVAITĖ ADRIANA, LITHUANIA

Men's doubles juniors results
1. SPIRYDOVICH ARTSIOM, RUSAK ARTSIOM, BELARUS
2. KLIMOVICH PAVEL, KALUGIN ALEKSEY, BELARUS
3. BUKIN DANIEL, PIATIKONIS DEIVID, LITHUANIA
4. SAKOLCHYK MIKITA, MALIUGIN VLADISLAV, BELARUS
5. STANKEVIČIUS NIKOLAJ, ŠINKARENKO MARIUS, LITHUANIA
6. KOVALEVSKIY DMITRIY, IVANOV ALEKSEY, BELARUS

Women's doubles juniors results
1. RYDZEWSKA MARTYNA, SZPORKO ANNA, POLAND
2. MARYINA LIZAVETA, BURKUN KRYSTSINA, BELARUS
3. ŽERTOVSKAJA VALERIJA, KLINOVAITĖ ADRIANA, LITHUANIA
4. BOJARIN GABRIELA, JUTKEVIČ GABRIELA, LITHUANIA
5. ZHIZNEVSKAYA ALEKSANDRA, SIAMASHKA TATSIANA, BELARUS
6. PATANEIKA ALINA, SILIVONCHIK ALINA, BELARUS

Men's doubles cadets results
1. PIATIKONIS DEIVID, STANKEVIČIUS NIKOLAJ, LITHUANIA
2. RUSAK ARTSIOM, KALUGIN ALEKSEY, BELARUS
3. SPIRYDOVICH YEGOR, KOLESNIKOVICH ALEKSANDR, BELARUS
4. TISETSKIY ZAKHAR, SHATERNIK ALEKSEY, BELARUS
5. VERGEYCHIK MAKSIM, REVOT'KO YEVGENIY, BELARU
6. BAGINSKY NIKITA, YUZEPCHUK ALEKSANDR, BELARUS