Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo - Mogielnica 2023

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

viagra commercialista di Torino è stato rinviato a giudizio per molestie sessuali a una stagista di 19 anni: è accusato di violenze sessuali e stalking. All'udienza preliminare il professionista ...

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wydarzenia w roku 2023

Ogólnopolski Turniej w Ringo - Mogielnica 2023, rozegrano 23.września 2023 roku na stadionie KS Mogielanka. Pogoda nie rozpieszczała ringowców w strugach deszczu rywalizowali o ostatnie możliwe do zdobycia punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców. W zawodach wystartowało 63 osóby z 6 ośrodków, UKS Viktoria Miłki , Kluczbork, UKS Błękitni Olkowice, UKS Goszczyn, Wyszków, UKS Mogielnica.

Puchary, dyplomy do gier indywidualnych ufundowała Gmina i MGOK w Mogielnicy, do gier zespołowych Polskie Towarzystwo Ringo.

Organizatorzy składają podziękowania sponsorom - Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej i firmie Refresco oraz wolontariuszom w sprawnym przeprowadzeniu zawodów.

Oficjalne wyniki (finały)

Żaczki

  1. Siurnik Wiktoria UKS Błękitni Olkowice
  2. Wiecha Aleksandra Kluczbork
  3. Stroceń Anna UKS Goszczyn
  4. Pucek Zuzanna UKS Błękitni Olkowice
  5. Kurkowska Oliwia UKS Błękitni Olkowice
  6. Marczak Emilia UKS Błękitni Olkowice

Żaki

  1. Białkowski Aleksander UKS Goszczyn
  2. Sieradzan Aleksander UKS Goszczyn
  3. Budyta Marcel UKS Błękitni Olkowice
  4. Sijka Tadeusz UKS Goszczyn
  5. Milczarek Ryszard UKS Błękitni Olkowice
  6. Feliksiak Bartosz UKS Goszczyn

Młodziczka

  1. Jenczyk Barbara UKS Viktoria Miłki
  2. Wierzbicka Lena UKS Goszczyn
  3. Kudlak Zuzanna UKS Goszczyn
  4. Barańska Karolina UKS Błękitni Olkowice
  5. Malczewska Maja UKS Mogielnica
  6. Pietrzak Ada UKS Goszczyn

Młodzik

  1. Teklak Anatol UKS Mogielnica
  2. Dobrzyński Mikołaj UKS Mogielnica
  3. Białkowski Michał UKS Goszczyn
  4. Kornafel Piotr UKS Błękitni Olkowice
  5. Kociszewski Maciej UKS Goszczyn
  6. Kiliański Michał UKS Błękitni Olkowice

Kadetka

  1. Białkowska Anna UKS Goszczyn
  2. Dębowska Anna UKS Mogielnica
  3. Borkowska Malwina UKS Goszczyn
  4. Golianek Martyna UKS Mogielnica

Kadet

  1. Komorowski Jakub UKS Goszczyn
  2. Trzaska Krystian        UKS Błękitni Olkowice
  3. Trzaska Kacper         UKS Błękitni Olkowice
  4. Orzechowski Antoni UKS Mogielnica

Juniorka 

  1. Jenczyk Aleksandra UKS Viktoria Miłki
  2. Szporko Anna UKS Viktoria Miłki
  3. Rydzewska Martyna UKS Viktoria Miłki

Klasa Otwarta Kobiet

  1. Paulina Gałązka Wyszków
  2. Latosiak Paulina UKS Mogielnica
  3. Kujat Joanna UKS Mogielnica

Klasa Otwarta Mężczyzn

  1. Teklak Andrzej UKS Mogielnica
  2. Pawłowski Mateusz UKS Mogielnica
  3. Wiecha Adam Kluczbork

Trójki do lat 13

  1. Białkowski Michał, Kociszewski Maciej, Wierzbicka Lena           UKS Goszczyn
  2. Teklak Anatol, Banasiak Jan, Szara Maja UKS Mogielnica
  3. Białkowski Aleksander, Sieradzan Aleksander, Kudlak Zuzanna UKS Goszczyn
  4. Kiliański Michał, Kornafel Piotr, Siurnik Wiktoria                      UKS Olkowice
  5. Dobrzyński Mikołaj, Kołacz Piotr, Sowińska Diana                    UKS Mogielnica
  6. Barańska Karolina, Dubczyk Wiktoria, Budyta Marcel              UKS Olkowice

Mixty do la 16

  1. Białkowska Anna, Komorowski Jakub
  2. Trzaska Kacper, Dębowska Anna
  3. Trzaska Krystian, Golianek Martyna
  4. Orzechowski Antoni, Borkowska Malwina