Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar"

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Kalendarz zawodów

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar"
Sobota, 11 Maj 2024, 10:00 - 17:00
Odsłon : 341
Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU W RINGO „KURPIOWSKI JANTAR”

 

ORGANIZATOR: LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NASIADKI

Data: 11 maja 2024 rokugodzina 10.00

Miejsce: Stadion Szkoły Podstawowej w Lelisie

Współorganizatorzy: Gmina  Lelis, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach, Szkoła Podstawowa w Lelisie, Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, CKBiS w Lelisie, Polskie Towarzystwo Ringo.

Cele turnieju: rozwój i podnoszenie umiejętności sportowych, rywalizacja sportowa dzieci i młodzieży, promocja zdrowego stylu życia przez organizację atrakcyjnych przedsięwzięć sportowo-rekreacyjnych. Wyłonienie kadry Gminy Lelis na Mistrzostwa Polski w ringo. Aktywne spędzenie czasu wolnego.   

Kategorie turnieju:

gry indywidualne: żaczki i żacy (do lat 10), młodziczki i młodzicy (do lat 13), kadetki i kadeci (do lat 15), otwarta kobiet, otwarta mężczyzn.

gry drużynowe: trójki mieszane do lat 10, dwójki szkolne dziewcząt do lat 13; dwójki szkolne chłopców do lat 13, dwójki szkolne dziewcząt do 15 lat; dwójki szkolne chłopców do 15 lat; mixty kobiet i mężczyzn.

Turniej towarzyszący: gry singlowe dzieci „sprawnych inaczej” odbędzie się w Ostrołęce 31.05.2022.

Program zawodów:

 10:00- otwarcie turnieju

 10:15- rozpoczęcie gier indywidualnych, 

gry drużynowe bezpośrednio po zakończeniu gier indywidualnych w poszczególnych kategoriach.

około godz. 14.30 – rozdanie nagród i zakończenie zawodów.

W zawodach uczestniczyć mogą reprezentacje szkół i klubów z terenu województwa mazowieckiego, zawodnicy indywidualni oraz zaproszone ekipy zrzeszone w Polskim Towarzystwie Ringo. Zawodnik może startować w jednej kategorii indywidualnej i jednej drużynowej.

Zgłoszenia: do dnia 8 maja 2024 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nagrody: dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są medale, koszulki oraz dyplomy; dla zwycięzców – puchary.  

Zawody odbędą się zgodnie z przepisami Polskiego Towarzystwa Ringo. System rozgrywek ustala sędzia główny w zależności od ilości zgłoszeń.

Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną. Każdy uczestnik jest ubezpieczony we własnym zakresie. Impreza odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator. Dane osobowe uczestników będą  przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozliczenia imprezy.

Ze sportowym pozdrowieniem; Sylwia Smilgin-Kamińska.

Miejsce Lelis
.