Polskie Towarzystwo Ringo - 2018

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2018

Zawody zaliczone do rankingu:

  1. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Goszczyn
  2. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Kryniczno
  3. Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar" – Lelis
  4. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Lelis
  5. 46. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Jedlicze
  6. Międzynarodowy Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego
  7. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Warszawska Syrenka


Kategoria Młodziczki

1 Jenczyk Aleksandra UKS "Olimpa" Miłki 370
2 Szporko Anna UKS "Olimpa" Miłki 250
3 Radecka Dominika UKS Goszczyn 235
4 Sendek Amelia UKS Goszczyn 220
5 Jankowska Alicja LUKS Nasiadki 105
6 Kwiecień Maja Dolnośląska Akademia Ringo  80
6 Rybak Katarzyna DAR Wiszmia Mała 80
8 Grzegorzewska Julia UKS Goszczyn 74
9 Lenda Amelia LUKS Nasiadki 60
9 Matelska Wiktoria UKS Goszczyn 60
11 Piegońska Natalia Dolnośląska Akademia Ringo  53
12 Zborowska Lena UKS "Błękitni" Olkowice 52
13 Maryina Lizaveta Białoruś 50
13 Bojarin Gabriela Litwa 50
15 Uskokowa Jelizaweta TG Sokół Litwa 48
16 Błesznowska Magdalena UKS "Błękitni" Olkowice 42
17 Bizunowicz Waliwrija TG Sokół Litwa 28
18 Wyleżyńska Natalia UKS Goszczyn 27
19 Ślusarczyk Weronika DAR Kryniczno 26
20 Pierzchała Julita ULKS "Olcha" Olszewka 25
20 Dziemianowicz Gabriela UKS Olkowice 25
20 Krywińska Maja DAR Kryniczno 25
23 Sieradzan Wiktoria UKS "Błękitni" Olkowice 24
24 Krzysztyniak Maja MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 20
25 Kociszewska Marta UKS Goszczyn 19
26 Madej Katarzyna MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 18
27 Dudek Wiktoria UKS "Błękitni" Olkowice 18
28 Mróz Nikola MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 16
29 Sidorkiewicz Oliwia KTR 16
30 Borodowicz Julia DAR Wiszmia Mała 16

Kategoria młodzik

1 Grzelak Dawid UKS "Olimpia" Miłki 390
2 Wiewiór Michał  UKS Goszczyn 270
3 Parzych Fabian LUKS Nasiadki 133
4 Wojnar Adrian MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 100
5 Bogińczuk Sebastian Dolnośląska Akademia Ringo  88
6 Orzoł Damian LUKS Nasiadki 84
7 Artsiom  Rusak Białoruś 80
7 Trzaska Bartek UKS Olkowice 80
9 Gontarek Mateusz UKS Goszczyn 74
10 Pawelczyk Wiktor KTR 67
11 Parzych Fabian LUKS Nasiadki 65
12 Prokopowicz Dawid UKS "Błękitni" Olkowice 54
13 Parzych Igor KTR 52
14 Okrój Michał UKS "Błękitni" Olkowice 46
15 Kruczek Matteo MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 41
16 Ziętek Kacper DAR Kryniczno 40
17 Prusaczyk Mateusz KTR 36
18 Połowczuk Aleksander Dolnośląska Akademia Ringo  34
19 Sobociński Miłosz UKS "Błękitni" Olkowice 32
20 Kisielewski Jakub UKS "Błękitni" Olkowice 31
21 Piatikonis Deiwid TG Sokół Litwa 30
22 Piwowarski Kamil UKS "Błękitni" Olkowice 28
23 Gontarek Damian UKS Goszczyn 27
24 Stankewiczus Mikołaj TG Sokół Litwa 26
25 Okrój Mateusz UKS Olkowice 25
26 Wrona Mikołaj MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 22
27 Tudaj Michał Dolnośląska Akademia Ringo  20
28 Laskowski Łukasz KTR 15
29 Antoszewski Szymon ULKA „Olcha” Olszewka 15
30 Ordyna Jakub MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 14

Kategoria kadetki

1 Rydzewska Martyna UKS "Olimp" Miłki 315
2 Lejman Marta UKS "Olimp" Miłki 300
3 Kamińska Zuzanna UKS "Olimp" Miłki 165
4 Wiewiórska Aleksandra MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 130
4 Dobosz Karolina MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 130
6 Pędzich Kinga KTR 118
7 Pacholska Joanna WTR 107
8 Bugała Marta WTR 80
9 Rybak Marta WTR 65
10 Pędzich Patrycja KTR Jantar 60
11 Gromek Amelia ULKS „OSAK” Lelis 58
12 Galińska Małgorzata DAR Kryniczno 55
13 Darya Mazol Białoruś 50
14 Głowacka Oliwia LUKS Nasiadki 42
15 Zarzecka Oliwia WTR 39
16 Grażulis Weronika WTR 39
17 Barańska Natalia UKS "Błękitni" Olkowice 28
18 Bugaj Izabela DAR Wisznia Mała 28
19 Dudzińska Diana KS "Olimpia" Milki 25
20 Jutkiewicz Emilia TG Sokół Litwa 24
21 Groniec Julia WTR 22
22 Kristina Burkun Białoruś 20
23 Tomala Nikola DAR Wisznia Mała 20
24 Galudzińska Zuzanna WTR 20
25 Murach Karolina ULKS Dąbrówka 15
26 Gabryszewska Ewa WTR 13
27 Białkowska Patrycja UKS Goszczyn 12
28 Ziętek Patrycja  DAR Kryniczno 12
29 Florek Dominika UKS „Biedronka” Chudek 11
30 Pianka Kornelia ULKS Dąbrówka 11

Kategoria kadet

1 Duszak Przemysław KTR 315
2 Szporko Bartłomiej KS "Olimpia" Miłki 240
3 Kulej Wiktor UKS "Błękitni" Olkowice 140
4 Kamiński Sebastian ULKS „Osak” Lelis 120
5 Cieślak Bartłomiej WTR 114
6 Trzaska Kacper UKS Goszczyn 102
7 Artsiom Spirydovich Białoruś 80
8 Janocha Michał MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 66
9 Mazau Mikita Białoruś 60
10 Bukin Daniel TG Sokół Litwa 48
11 Osiecki Mateusz WTR 47
12 Majewski Krystian UKS "Błękitni" Olkowice 46
13 Kurpiński Aleksander Dolnośląska Akademia Ringo 45
14 Trzaska Jakub UKS Adamów 44
15 Wajda Jakub MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 37
16 Trzaska Dawid UKS Adamów 37
17 Subczyński Michał ULKS „Osak” Lelis 30
18 Polak Grzegorz PKS "Jadwiga" Kraków  30
19 Kwiatkowski Dominik UKS Adamów 25
20 Sakowski Jakub ULKS „Osak” Lelis 25
21 Maciejowski Karol MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 24
22 Małkiewicz Michał DAR Kryniczno 24
23 Aptazy Marcel  DAR Wisznia Mała 22
24 Tkaczyk Ksawery ULKS „Osak” Lelis 20
25 Puk Krzysztof Dolnośląska Akademia Ringo 20
26 Mróz Kamil MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 16
27 Różycki Wojciech WTR 16
28 Kurgan Jakub ULKS „Osak” Lelis 15
29 Kotowski Jakub W-M TR Bartoszyce 15
30 Dudek Filip UKS "Błękitni" Olkowice 15

Kategoria junior

1 Dzianis Isayenka Białoruś 180
2 Mruk Dawid UKS Goszczyn 160
3 Leszczyński Michał WTR 130
4 Deputa Maciej WTR 90
5 Pliszka Piotr KTR 60
6 Mocek Gabriel PKS "Jadwiga" Kraków 50
7 Och Dominik MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 40
8 Maliugin Vladislav Białoruś 40
9 Materna Damian Krasna 30
10 Supełło Jan K.S. OLIMPIA Miłki 30

Kategoria juniorki

1 Wangryn Monika UKS Mogielnica 190
2 Kowalczyk Izabela KTR 170
3 Romejko Gabriela  UKS "Olimpia" Miłki 125
4 Gładysz Katarzyna MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 100
5 Prusaczyk Roksana KTR 80
5 Biskup Jagoda MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 80
7 Sidor Julia WTR 50
8 Jurusik Mariola UKS Arka Umieszcz 28
9 Kania Monika UKS Arka Umieszcz 26

Kategoria otwarta mężczyzn

1 Trawczyński Dominik UKS Mogielnica 200
2 Chuduk Viachaslau Białoruś 180
3 Chuduk Pavel Białoruś 160
4 Szajek Krzysztof LTR 150
5 Godlewski Cezary W-MTR 130
6 Komorowski Hubert  UKS Goszczyn 103
7 Teklak Andrzej UKS Mogielnica 100
8 Mikutaniec Sebastian  WTR 90
9 Majerski Grzegorz PKS "Jadwiga" Kraków 88
10 Viduto Vitalij  Litwa 50

Kategoria otwarta kobiet

1 Kunecka Michalina Legnica 150
2 Tatsiana Dzianisava Białoruś 130
2 Wangryn Monika UKS Mogielnica 130
2 Staszewska Paulina WTR 130
5 Wangryn Paulina UKS Mogielnica 120
5 Godlewska Alicja WTR 120
7 Kowalczyk Izabela KTR 110
8 Ina Vilchynskaya Białoruś 100
9 Romejko Gabriela UKS "Olimpia" Miłki 80
10 Prusaczyk Roksana KTR 70