Polskie Towarzystwo Ringo - 2019

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2019

Ranking zawodników na dzień 1 września 2019 r.

(pierwsza szóstka)

Kategoria Młodziczki                               

  1. Szporko Anna - UKS "Olimpia" Miłki - 250
  2. Grzegorzewska Julia - UKS Goszczyn - 157
  3. Metelska Wiktoria - UKS Goszczyn - 142
  4. Zawadzka Maja - UKS Goszczyn - 91
  5. Gromek Kornelia - KTR - 88
  6. Lenda Amelia - KTR - 55

Kategoria młodzik                                    

  1. Wojnar Adrian - MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 250
  2. Kruczek Matteo - MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 210
  3. Pawelczyk Wiktor - KTR - 129
  4. Prusaczyk Mateusz - KTR - 113
  5. Jarosz Jakub - UKS Goszczyn 95
  6. Grabarczyk Marek - UKS Goszczyn - 44

Kategoria kadetki                                      

  1. Jenczyk Aleksandra - UKS "Olimpia" Miłki - 195
  2. Wewiórska Aleksandra MUKS Jedlicze Podkarpacie - 160
  3. Sendek Amelia - UKS Goszczyn - 120
  4. Rydzewska Martyna - UKS "Olimpia" Miłki 110
  5. Pędzich Kinga - KTR - 94
  6. Martyna Kot - UKS Goszczyn 50

Kategoria kadet                           

  1. Duszak Przemysław - KTR - 210
  2. Grzelak Dawid - UKS "Olimpia" Miłki - 185
  3. Rusak Artsiom - Białoruś - 109
  4. Janocha Michał - MUKS Jedlicze Podkarpacie - 70
  5. Parzych Fabian - KTR - 63
  6. Pabis Patryk - PKS Jadwiga Kraków - 50

Kategoria  junior                                        

  1. Szporko Bartłomiej - UKS "Olimpia" Miłki - 100
  2. Isaenka Dzianis - Białoruś - 100
  3. Polak Grzegorz - PKS Jadwiga Kraków 80
  4. Mruk Dawid - UKS Goszczyn - 50
  5. Janda Matyas - Czechy - 50
  6. Maliugin Vladislav - Białoruś - 40

Kategoria juniorki                                      

  1. Kot Martyna UKS Goszczyn - 100
  2. Siamashka Tatsiana - Białoruś 80
  3. Gabryszewska Hanna WTR - 60
  4. Wangryn Monika - UKS Mogielnica - 50
  5. Siwek Weronika - Niepołomice - 50
  6. Suldova Tereza - Czechy - 40

Kategoria otwarta mężczyzn                                 

  1. Trawczyński Dominik - UKS Mogielnica - 170
  2. Teklak Andrzej - UKS Mogielnica - 140
  3. Wangryn Paweł - UKS Mogielnica - 92
  4. Komorowski Hubert - UKS Goszczyn - 88
  5. Godlewski Cezary - WTR - 71
  6. Szajek Krzysztof - Legnica - 50

Kategoria otwarta kobiet

1. Kunecka Michalina - Legnica - 130
2. Trawczyńska Ada - UKS Mogielnica - 100
3. Kutasova Natalia - Białoruś - 60
4. Wangryn Monika - UKS Mogielnica - 55
5. Rewers Magda - PKS Jadwiga Kraków - 50
6. Pędzich Izabela - KTR - 50