Ringo - 2022

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2022

Ranking zawodników – 2022 r.

Aktualizacja na dzień 19 czerwca

Kategoria żak

1

Bacławski Bartosz

KTR Jantar

170

2

Kornafel Piotr

Błękitni Olkowice

130

3

Białkowski Michał

UKS Goszczyn

90

4

Lewandowski Kacper

Błękitni Olkowice

85

5

Kociszewski Maciej

UKS Goszczyn

80

6

Kobak Dorian

MUKS Podkarpacie Jedlicze

64

7

Gontarz Igor

KTR Jantar

59

8

Białkowski Aleksander

UKS Goszczyn

59

9

Wiski Kacper

KTR Jantar

54

10

Jankowski Florian

KS Victoria Miłki

53

11

Bogaczewicz Szymon

DKS Wisznia Mała

40

12

 Piskorz Tymteusz

 UKS Arka Umieszcz

30

13

Stankiewicz Fabian

Litwa TG "Sokół"

28

14

 Maciejowski Jakub

MUKS Podkarpacie Jedlicze

25

15

Piegoński Karol

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

22

16

Kulawiak Dominik

UKS Goszczyn

20

17

Zdzieba Igor

MUKS Podkarpacie Jedlicze

20

18

Budyta Marcel

Błękitni Olkowice

15

19

Winiarski Szymon

MUKS Podkarpacie Jedlicze

15

20

Aptacy Jakub

Szkoła Podstawowa Lelis

14

21

Boniatowski Oskar

Szkoła Podstawowa Lelis

14

22

Wronkowski Piotr

Szkoła Podstawowa Lelis

12

23

Gontarzewski Kacper

Szkoła Podstawowa Lelis

12

24

Gontarek Marcel

UKS Goszczyn

11

25

Jachowski Jakub

UKS Goszczyn

11

 

Kategoria żaczka

1

Wierzbicka Lena

UKS Goszczyn

175

2

Borek Klaudia

MUKS Podkarpacie Jedlicze

100

3

Barańska Karolina

UKS Błękitni Olkowice

90

4

Macnar Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

80

5

Moczytue Lukrecija

Litwa TG "Sokół"

80

6

Dubczyk Wiktoria

UKS "Błękitni" Olkowice

50

7

Krysiak Wioletta

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

40

8

Sztejna Aleksandra

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

30

9

 Bobrowska Malwina

MUKS Podkarpacie Jedlicze

30

10

Puławska Zuzanna

Szkoła Podstawowa Lelis

25

11

Skóra Aniela

MUKS Podkarpacie Jedlicze

25

12

Biliniak Julia

UKS Goszczyn

20

13

Bałdyga Aleksandra

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

20

14

Machnik Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

20

15

Madej Julia

MUKS Podkarpacie Jedlicze

15

16

Wojnar Nikola

MUKS Podkarpacie Jedlicze

14

17

Trybus Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

13

18

Smolik Lena

MUKS Podkarpacie Jedlicze

12

19

Smolik Wiktoria

MUKS Podkarpacie Jedlicze

11

 

Kategoria młodzik

1

Godlewski Stanisław

Warszawskie Towarzystwo Ringo

150

2

Mrozek Błażej

KTR Jantar

134

3

Molczyk Karol

DKS Wisznia Mała

100

4

Wewiórski Bartosz

MUKS Podkarpacie Jedlicze

90

5

Pucek Szymon

UKS Goszczyn

90

6

Komorowski Jakub

UKS Goszczyn

80

7

Teklak Anatol

Mogielnica

58

8

Winiarski Patryk

MUKS Podkarpacie Jedlicze

55

9

Rat Jakub

KS Victoria Miłki

53

10

Król Jakub

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

50

11

Włodarczyk Antoni

Warszawskie Towarzystwo Ringo

44

12

Jarosz Krzysztof

Błękitni Olkowice

36

13

Kiliański Michał

Błękitni Olkowice

36

14

Chromczak Borys

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

30

15

Jarosz Marcel

Błękitni Olkowice

26

16

Górski Filip

Szkoła Podstawowa Olszewka

25

17

Kusiak Kamil

MUKS Podkarpacie Jedlicze

25

18

Kusztelak Witold

DKS Wisznia Mała

24

19

Hamkało Kacper

DKS Wisznia Mała

24

20

Metelski Krystian

UKS Goszczyn

20

21

Parzych Jakub

Szkoła Podstawowa Lelis

20

22

Świeboda Kajetan

MUKS Podkarpacie Jedlicze

20

23

Muraszow Emil

Litwa TG "Sokół"

16

24

Klymiuk Piotr

Szkoła Podstawowa Olszewka

15

25

Rzeszot Szymon

Szkoła Podstawowa Lelis

14

26

Kopania Marcel

Szkoła Podstawowa Olszewka

14

27

Puławski Oliwier

Szkoła Podstawowa Lelis

14

28

Leniek Krzysztof

MUKS Podkarpacie Jedlicze

14

29

 Peszko Oliwier

MUKS Podkarpacie Jedlicze

13

30

Tęczar Dominik

MUKS Podkarpacie Jedlicze

12

31

Jankowski Marcin

Szkoła Podstawowa Lelis

11

32

Wierzbicki Mateusz

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

11

33

Mucha Maciej

Szkoła Podstawowa Lelis

11

34

Piskorz Filip

 UKS Arka Umieszcz

11

35

Biliniak Jarosław

UKS Goszczyn

10

36

Biliniak Michał

UKS Goszczyn

10

37

Budyta Mateusz

Błękitni Olkowice

10

38

Świszcz Dominik

 UKS Arka Umieszcz

10

39

Krawczyk Mateusz

MUKS Podkarpacie Jedlicze

9

40

Ciak Krzysztof

Szkoła Podstawowa Lelis

8

41

Chorąży Daniel

Szkoła Podstawowa Lelis

8

42

Madej Mateusz

 UKS Arka Umieszcz

8

43

Wiśniowski Szymon

MUKS Podkarpacie Jedlicze

7

44

Piskorz Filip

 UKS Arka Umieszcz

6

45

Zych Norber

 UKS Arka Umieszcz

5

46

Lawera Bartosz

MUKS Podkarpacie Jedlicze

4

47

Gryziec Gracjan

MUKS Podkarpacie Jedlicze

3

48

Zaworski Michał

MUKS Podkarpacie Jedlicze

2

 

Kategoria młodziczka

1

Osińska Iga

UKS Goszczyn

180

2

Jenczyk Barbara

KS Victoria Miłki

165

3

Fatek Natalia

UKS Goszczyn

103

4

Gontarz  Nikola

KTR Jantar

97

5

Białkowska Anna

UKS Goszczyn

85

6

Mazurkiewicz Sara

KS Victoria Miłki

85

7

Szewczyk Patrycja

KS Victoria Miłki

80

8

Olejnik Aleksandra

UKS Goszczyn

70

9

Orman Maja

DKS Wisznia Mała

60

10

Jasińska Maja

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

40

11

Nasiadka Anna

KTR Jantar

39

12

Kluska Oliwia

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

28

13

Staszewska Dominika

Litwa TG "Sokół"

28

14

Kamińska Roksana

UKS Mogielnica

26

15

Kania Magdalena

UKS Arka Umieszcz

25

16

Mrozek Lena

KTR Jantar

24

17

Łaskarzewska Lena

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

22

18

Turkiewicz Maria

DKS Wisznia Mała

22

19

Białkowska Zofia

UKS Goszczyn

18

20

Mrozek Weronika

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nasiadki

18

21

Król Aleksandra

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

16

22

Tarasewicz Jowita

Litwa TG "Sokół"

16

23

Rogalska Agata

UKS Błękitni Olkowice

15

24

Jackowska Julia

UKS Błękitni Olkowice

15

25

Kwaśnik Emilia

KS Victoria Miłki

15

26

Wądołowska Julia

Szkoła Podstawowa Olszewka

14

27

Pianka Magdalena

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

14

28

Garbacik Aleksandra

MUKS Podkarpacie Jedlicze

14

29

Gryboś Lilianna

MUKS Podkarpacie Jedlicze

13

30

Baran Gabriela

UKS Arka Umieszcz

12

31

Wrona Antonina

MUKS Podkarpacie Jedlicze

11

32

Trzaska Amelia

UKS Błękitni Olkowice

10

33

Wiska Wiktoria

 KTR Jantar

10

34

Majewska Julia

UKS Błękitni Olkowice

10

35

Machnik Roksana

MUKS Podkarpacie Jedlicze

10

36

Krówka Klara

MUKS Podkarpacie Jedlicze

9

37

Różycka Zuzanna

Szkoła Podstawowa Olszewka

8

38

Prusaczyk Julita

Szkoła Podstawowa Lelis

8

39

Parzych Dominika

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nasiadki

8

40

Denkiewicz Julia

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

8

41

Parzych Julia

Szkoła Podstawowa Lelis

8

42

Gerwatowska Iga

Szkoła Podstawowa Lelis

8

43

Jaskółka Gabriela

MUKS Podkarpacie Jedlicze

8

44

Pitrus Lena

MUKS Podkarpacie Jedlicze

7

45

Maciaszkiewicz Joanna

MUKS Podkarpacie Jedlicze

6

46

Sobierajska Amelia

UKS Mogielnica

5

47

Zielińska Aleksandra

UKS Mogielnica

5

48

Dębowska Anna

UKS Mogielnica

5

49

Omen Amelia

UKS Goszczyn

4

50

Szczypkowska Klaudia

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

4

51

Piegońska Karolina

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

4

52

Parzych Dominika

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”

4

53

Krysiak Maja

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

2

54

Subczyńska Dominika

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

2

55

Kurpiewska Alicja

Szkoła Podstawowa Olszewka

2

56

Dębek Julia

Szkoła Podstawowa Olszewka

2

57

Jankowska Julia

Szkoła Podstawowa Lelis

2

 

Kategoria kadet

1

Dziemianowicz Miłosz

KS Victoria Miłki

160

2

Parzych Kacper

KTR Jantar

110

3

Grabarczyk Marek

UKS Goszczyn

100

4

Piatikonis Deiwid

Litwa TG "Sokół"

100

5

Prokopowicz Dawid

UKS Błękitni Olkowice

90

6

Brzeski Mikołaj

LUKS TYGRYS Łęg Starościński

74

7

Marciniak Krzysztof

UKS Goszczyn

72

8

Grycyk Sylwester

DKS Wisznia Mała

60

9

Zdzieba Szymon

MUKS Podkarpacie Jedlicze

55

10

Orman Mateusz

DKS Wisznia Mała

50

11

Sobociński Miłosz

UKS Błękitni Olkowice

48

12

Bilski Mateusz

UKS Mogielnica

41

13

Bil Bartosz

MUKS Podkarpacie Jedlicze

30

14

Magryta Antoni

DKS Wisznia Mała

30

15

Dziegiński Jacek

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

28

16

Pawłowski Krzysztof

Szkoła Podstawowa Olszewka

25

17

Gruszecki Jakub

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

22

18

Wątora Damian

UKS Błękitni Olkowice

20

19

Nalewajk Kacper

Szkoła Podstawowa Łęg Starościński

20

20

Kołodziejczyk Bartek

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

16

21

Gabryś Wiktor

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

16

22

Zielonka Mikołaj

UKS Mogielnica

16

23

Rek Wiktor

UKS Mogielnica

16

24

Strach Mateusz

PKS Jadwiga Kraków

16

25

Kaczyński Kamil

Szkoła Podstawowa Obierwia

14

26

Mielnicki Damian

Szkoła Podstawowa Łęg Starościński

14

27

Fiałkiewicz Paweł

MUKS Podkarpacie Jedlicze

14

28

Fiałkiewicz Paweł

MUKS Podkarpacie Jedlicze

12

29

Kita Patryk

Szkoła Podstawowa Obierwia

12

30

Boniatowski Marcel

Szkoła Podstawowa Lelis

12

 

Kategoria kadetki

1

Szporko Anna

KS Victoria Miłki

200

2

Nasiadka Paula

  KTR Jantar

149

3

Zawadzka Maja

UKS Goszczyn

135

4

Gromek Kornelia

  KTR Jantar

134

5

Rat Martyna

KS Victoria Miłki

101

6

Laskowska Julia

  KTR Jantar

75

7

Zaborowska Lena 

UKS Błękitni Olkowice

58

8

Kwil Natalia

Mogielnica

43

9

Pochylska Sylwia

UKS Goszczyn

42

10

Zawadzka Julia

UKS Goszczyn

37

11

Nowak Wiktoria

Mogielnica

36

12

Kowalik Oliwia

Klub Sportowy Olimpia Miłki

35

13

Marzewska Teresa

  KTR Jantar

24

14

Siedlecka Marta

UKS "Błękitni" Olkowice

24

15

Wieremiejczyk Olga

Szkoła Podstawowa Lelis

20

16

Krzysztyniak Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

20

17

Zielińska Nikola

UKS Mogielnica

16

18

Kasprzyk Zuzanna

DKS Wisznia Mała

16

19

Śniatecka Vanessa

DKS Wisznia Mała

16

20

Sztaba Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

15

21

Prusińska Nikola

Szkoła Podstawowa Lelis

14

22

Laskowska Wiktoria

Szkoła Podstawowa Olszewka

14

23

Nadolna Wiktoria

Szkoła Podstawowa Łęg Starościński

14

24

Kowalik Oliwia

KS Victoria Miłki

14

25

Kobak Oliwia

MUKS Podkarpacie Jedlicze

13

26

Ziemska Weronika

MUKS Podkarpacie Jedlicze

12

27

Wołosz Milena

Szkoła Podstawowa Olszewka

11

28

Rumińska Weronika

Szkoła Podstawowa Łęg Starościński

11

29

Kochańska Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

11

30

Jastrząb Nikola

MUKS Podkarpacie Jedlicze

10

31

Staniek Maria

Szkoła Podstawowa Lelis

8

 

Kategoria junior

1

Pawelczyk Wiktor

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

120

2

Stankewiczus Nikolai

Litwa TG "Sokół"

100

3

Połowczuk Aleksander

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

60

4

Duszak Przemek

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

50

5

Wojnar Adrian

MUKS Podkarpacie Jedlicze

50

6

Kruczek Matteo

MUKS Podkarpacie Jedlicze

40

7

Orzoł Damian

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

30

 

Kategoria juniorki

1

Rydzewska Martyna

Klub Sportowy Olimpia Miłki

150

2

Grzegorzewska Julia

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

90

3

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

80

4

Gabriela Bojarin

Litwa TG "Sokół"

60

5

Metelska Wiktoria

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

58

6

Gabryszewska Ewa

WTR

40

7

Dąbrowska Agnieszka

UKS Mogielnica

30

8

Kwiecień Maja

Dolnośląska Akademia Ringo "DAR"

26

9

Nalewajk Anna

Niezrzeszona 

25

10

Dąbrowska Magdalena

UKS Mogielnica

24

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

150

2

Godlewski Cezary

Warszawskie Towarzystwo Ringo

110

3

Wangryn Paweł

UKS Mogielnica

96

4

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

80

5

Duszak Przemysław

KTR Jantar

55

6

Cygal Michał 

PKS "Jadwiga" Kraków

50

7

Janocha Michał

MUKS Podkarpacie Jedlicze

50

8

Orzoł Damian

KTR Jantar

40

9

Chuduk Viacheslav

Białoruś

40

10

Maciejowski Karol

MUKS Podkarpacie Jedlicze

40

11

Brzeski Patryk

Niezrzeszony

30

12

Sebastian Mikutaniec

WTR

30

13

Piotr Pawlak

Bartoszyce

28

14

Szajek Krzysztof

Legnica

28

15

Majerski Grzegorz

PKS "Jadwiga" Kraków

28

16

Mruk Dawid

UKS Goszczyn

28

17

Pawłowski Mateusz

UKS Mogielnica

28

18

Suszczyński Michał

WTR

28

19

Pawelczyk Wiktor

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

20

20

Komorowski Hubert

UKS Goszczyn

16

21

Brzemiński Grzegorz

UKS Mogielnica

16

22

Polak Grzegorz

PKS "Jadwiga" Kraków

16

23

Trawczyński Adam

UKS Mogielnica

16

24

Mikutaniec Daniel

Legnica

16

25

Maliugin Vladislav 

Białoruś

4

26

Szulda Adrian

Legnica

4

27

Mocek Gabriel 

PKS "Jadwiga" Kraków

4

28

Krawczyk Andrzej

WTR

4

29

Buszko Jerzy

Uniwersytet Rzeszowski

4

30

Dyś Michał

Uniwersytet Rzeszowski

4

31

Adamiec Wiktor

Uniwersytet Rzeszowski

4

32

Pelczar Rafał

Uniwersytet Rzeszowski

4

 

Kategoria otwarta kobiet

1

Gałązka Paulina

Wyszków

140

2

Rydzewska Martyna

KS Victoria Miłki

90

3

Wangryn Monika 

UKS Mogielnica

90

4

Trawczyńska Ada

UKS Mogielnica

80

5

Chuduk Ina

Białoruś

60

6

Kowalczyk Izabela

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

50

7

Kunecka Michalina

Poznań

50

8

Grzegorzewska Julia

UKS Goszczyn

35

9

Złotucha Karolina

Bartoszyce

30

10

Rewers Magdalena

PKS "Jadwiga" Kraków

30

11

Wiśniewska Angelika

PKS "Jadwiga" Kraków

28

12

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

25

13

Duszak Kamila

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

25

14

Metelska Viktoria

UKS Goszczyn

15

15

Dąbrowska Agnieszka

Mogielnica

14

16

Urbańska Kamila

Bartoszyce

14

17

Dąbrowska Magdalena

Mogielnica

13

18

Metelska Wiktoria

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

13

19

Nalewajk Anna

Lelis

13