Ringo - 2024

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2024

Ranking zawodników za 2024 rok

(pierwsza dwudziestka)

 

 

Kategoria żak
1 Białkowski Aleksander  UKS Goszczyn 100
2 Osiński Antoni UKS Goszczyn 70
3 Michał Bienia MUKS Podkarpacie Jedlicze 54
4 Kacper Pychiński MUKS Podkarpacie Jedlicze 50
5 Pietrzak Aleksander UKS Goszczyn 45
6 Garbacik Aleks MUKS Podkarpacie Jedlicze 42
7 Sijka Tadeusz UKS Goszczyn 40
8 Strzelecki Filip UKS Goszczyn 25
9 Szymon Winiarski MUKS Podkarpacie Jedlicze 25
10 Kacper Pierzchała UKS Goszczyn 25
11 Budyta Marcel UKS "Błękitni" Olkowice 20
12 Igor Żychowski  MUKS Podkarpacie Jedlicze 20
13 Ernest Broders WTR 20
14 Bartosz Wawrzkowicz MUKS Podkarpacie Jedlicze 15
15 Maciej Chorąży SP Lelis 15
16 Milczarczyk Ryszard UKS "Błękitni" Olkowice 14
17 Mikołaj Żychowski  MUKS Podkarpacie Jedlicze 14
18 Bartosz Kaliszewski LUKS Nasiadki 14
19 Antonii Sobczak KS Victoria Miłki 13
20 Antoni Sobczak KS Victoria Miłki 12
21 Wojciech Olech SP Olszewka 12
22 Maciej Mierzejewski SP Lelis 12
23 Oliwier Ostrowski SP Lelis 12
24 Narożnik Wojciech UKS "Błękitni" Olkowice 10
Kategoria żaczka
1 Janus Julita UKS "Błękitni" Olkowice 100
2 Sokołowska Lena KS Victoria Miłki 70
3 Siurnik Wiktoria UKS "Błękitni" Olkowice 55
4 Lena Smolik MUKS Podkarpacie Jedlicze 50
5 Marczak Emilia UKS Goszczyn 40
6 Alicja Nowotyńska MUKS Podkarpacie Jedlicze 40
7 Zuzanna Tłomacka LUKS Nasiadki 40
8 Golonka Alicja KS Victoria Miłki 33
9 Zofia Leniak MUKS Podkarpacie Jedlicze 30
10 Lena Baran MUKS Podkarpacie Jedlicze 25
11 Emilia Gryziec MUKS Podkarpacie Jedlicze 20
12 Iwanicka Wiktoria UKS Goszczyn 19
13 Kaja Gorzenik MUKS Podkarpacie Jedlicze 15
14 Zuzanna Białkowska UKS Goszczyn 15
15 Zuzanna Jóźwiak Akademia Sportowa Lelis 14
16 Alicja Gontarz LUKS Nasiadki 14
17 Aleksandra Różycka SP Olszewka 12
18 Alicja Laskowska SP Olszewka 12
19 Alicja Mucha SP Lelis 12
20 Amelia Pyskło SP Lelis 12
21 Lena Małkowska SP Lelis 8
22 Maja Matusiak SP Lelis 8
23 Sara Ostrowska SP Lelis 8
Kategoria Młodziczki
1 Lena Wierzbicka  UKS Goszczyn 109
2 Lena Mrozek Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 82
3 Zofia Białkowska UKS Goszczyn 81
4 Karolina Barańska UKS Błękitni Olkowice 80
5 Wiktoria Wiska Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 70
6 Anna Nasiadka Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 57
7 Zuzanna Nycz MUKS Podkarpacie Jedlicze 55
8 Maja Macnar MUKS Podkarpacie Jedlicze 40
9 Antonina Wrona  MUKS Podkarpacie Jedlicze 40
10 Wiktoria Dubczyk  UKS Błękitni Olkowice 31
11 Zuzanna Różycka SP Olszewka 30
12 Lena Pitrus MUKS Podkarpacie Jedlicze 25
13 Alicja Nowakowska SP Lelis 25
14 Ada Pietrzak UKS Goszczyn 20
15 Zuzanna Pucek UKS Błękitni Olkowice 20
16 Gabriela Baran MUKS Podkarpacie Jedlicze 20
17 Dominika Subczyńska SP Dąbrówka 20
18 Zofia Karczewska SP Łęg Przedmiejski 15
19 Aleksandra Wiecha SP Jasieniec 14
20 Nadia Lichoń  MUKS Podkarpacie Jedlicze 14
21 Paulina Laskowska SP Łęg Przedmiejski 14
22 Róża Rachwał MUKS Podkarpacie Jedlicze 13
23 Maria Karczewska SP Łęg Przedmiejski 13
24 Amelia Golonka KS Victoria Miłki 12
25 Gabriela Filipkowska KS Victoria Miłki 12
26 Anna Sendek  PSP Zbrosza Duża 12
27 Maja Macnar MUKS Podkarpacie Jedlicze 12
28 Aleksandra Wiecha ZSP Chocianowice 11
29 Alicja Prusaczyk SP Lelis 11
30 Aleksandra Garbacik MUKS Podkarpacie Jedlicze 10
31 Lena Gałązka MUKS Podkarpacie Jedlicze 9
32 Sandra Brocka  PSP Zbrosza Duża 8
33 Aleksandra Sobieraj  PSP Zbrosza Duża 8
34 Zofia Dzikołowska  PSP Zbrosza Duża 8
35 Natalia Tomala PSP Zbrosza Duża 8
36 Maja Machnik MUKS Podkarpacie Jedlicze 8
37 Maria Dziergowska SP Olszewka 8
38 Paulina Dąbrowska ZSP Chocianowice 7
39 Zuzanna Parzych SP Lelis 7
40 Julia Madej MUKS Podkarpacie Jedlicze 6
41 Karolina Kogut MUKS Podkarpacie Jedlicze 5
42 Martyna Żyłkowska SP Łęg Starościński 5
43 Amelia Wojnar MUKS Podkarpacie Jedlicze 4
44 Maja Pietrasiak UKS Błękitni Olkowice 4
45 Wiktoria Kochańska MUKS Podkarpacie Jedlicze 3
46 Gabriela Laskowska SP Łęg Przedmiejski 3
47 Zofia Kowalska SP Glinik Nowy 2
48 Nikola Wojnar MUKS Podkarpacie Jedlicze 1
49 Kornelia Żebrowska SP Lelis 1
Kategoria młodzik
1 Anatol Teklak UKS Mogielnica 150
2 Dorian Kobak MUKS Podkarpacie Jedlicze 90
3 Michał Białkowski  UKS Goszczyn 74
4 Bartosz Bacławski Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 66
5 Kacper Wiski Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 65
6 Mikołaj Okolus UKS Goszczyn 64
7 Piotr Kornafel  UKS Błękitni Olkowice 62
8 Michał Kiliański UKS Błękitni Olkowice 60
9 Kacper Dubczyk UKS Goszczyn 59
10 Kacper Lewandowski UKS Błękitni Olkowice 46
11 Jakub Trzaska  UKS Goszczyn 26
12 Aleksander Białkowski UKS Goszczyn 25
13 Szymon Pucek UKS Goszczyn 25
14 Jakub Maciejowski MUKS Podkarpacie Jedlicze 25
15 Jan Banasiak UKS Mogielnica 20
16 Antoni Lubaś MUKS Podkarpacie Jedlicze 20
17 Bartosz Komorowski UKS Goszczyn 16
18 Karol Winiarski MUKS Podkarpacie Jedlicze 15
19 Gracjan Gryziec MUKS Podkarpacie Jedlicze 14
20 Maciej Kociszewski UKS Goszczyn 13
21 Florian Jankowski KS Victoria Miłki 13
22 Przemysław Firlej KS Victoria Miłki 12
23 Nikodem Samsel SP Łęg Przedmiejski 12
24 Wiktor Gontarz LUKS Nasiadki 10
25 Wojciech Rutkowski PSP Zbrosza Duża 8
26 Dominik Wroński PSP Zbrosza Duża 8
27 Antonii Jatczak SP Olszewka 8
28 Krzysztof Laskowski SP Olszewka 7
29 Szymon Rzeszot SP Lelis 6
30 Michał Laskowski SP Łęg Przedmiejski 5
31 Adrian Zakrzewski PSP Zbrosza Duża 4
32 Emil Zakrzewski PSP Zbrosza Duża 4
33 Miłosz Pędzich SP Łęg Przedmiejski 4
34 Bartosz Kruczyk SP Łęg Przedmiejski 3
35 Wiktor Nowakowski SP Lelis 2
Kategoria kadetki
1 Barbara Jenczyk KS Victoria Miłki 100
2 Amelia Trzaska UKS Błękitni Olkowice 90
3 Anna Białkowska UKS Goszczyn 80
4 Nikola Gontarz Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 70
5 Zuzanna Kudlak UKS Goszczyn 60
6 Kalina Reman MUKS Podkarpacie Jedlicze 51
7 Maja Łukaszewska MUKS Podkarpacie Jedlicze 50
8 Iga Osińska UKS Goszczyn 40
9 Julia Majewska UKS Błękitni Olkowice 40
10 Diana Sofińska  UKS Mogielnica 40
11 Antonina Wrona  UKS Mogielnica 37
12 Maja Malczewska  UKS Mogielnica 33
13 Gabriela Jaskółka MUKS Podkarpacie Jedlicze 30
14 Oliwia Pabich SP Lelis 30
15 Roksana Machnik MUKS Podkarpacie Jedlicze 25
16 Weronika Senator UKS Mogielnica 24
17 Agata Rogalska UKS Błękitni Olkowice 20
18 Julia Jackowska UKS Błękitni Olkowice 20
19 Monika Mróz MUKS Podkarpacie Jedlicze 20
20 Martyna Nalewajek SP Łęg Przedmiejski 15
21 Marta Radomska   14
22 Zofia Rek  UKS Mogielnica 12
23 Zofia Janota PSP Zbrosza Duża 11
24 Oliwia Maroszek PSP Zbrosza Duża 11
25 Milena Nalewajek SP Łęg Przedmiejski 11
26 Wiktoria Nalewajk SP Lelis 9
27 Anna Sijka UKS Mogielnica 8
28 Malwina Borkowska   8
29 Wiktoria Laskowska SP Łęg Przedmiejski 8
Kategoria kadet
1 Kacper Trzaska  UKS Błękitni Olkowice 75
2 Stanisław Godlewski Warszawskie Towarzystwo Ringo 50
3 Bartosz Wewiórski  MUKS Podkarpacie Jedlicze 50
4 Błażej Mrozek LUKS Nasiadki 50
5 Jakub Komorowski UKS Goszczyn 40
6 Kacper Jaworowski PSP Zbrosza Duża 40
7 Kajetan Świeboda MUKS Podkarpacie Jedlicze 40
8 Szymon Biedrzycki SP Lelis 40
9 Krystian  Trzaska  UKS Błękitni Olkowice 30
10 Kacper Maroszek PSP Zbrosza Duża 30
11 Patryk Winiarski MUKS Podkarpacie Jedlicze 30
12 Aleks Bieńkowski Niezrzeszony 30
13 Andrzej Gałązka  MUKS Podkarpacie Jedlicze 25
14 Jakub Szczubełek SP Łęg Starościński 25
15 Dubczyk Kacper UKS Goszczyn 20
16 Bartosz Lawera MUKS Podkarpacie Jedlicze 20
17 Aleksander Rumiński SP Łęg Starościński 20
18 Mikołaj Okolus UKS Goszczyn 15
19 Aleksander Wołosz Niezrzeszony 15
Kategoria otwarta mężczyzn
1 Andrzej Teklak UKS Mogielnica 80
2 Paweł Wangryn UKS Mogielnica 75
3 Mruk Dawid UKS Goszczyn 60
4 Dominik Trawczyński UKS Mogielnica 50
5 Kamil Garbarczyk UKS Mogielnica 44
6 Cezary Godlewski Warszawskie Towarzystwo Ringo 40
7 Konrad Surgiewicz Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 40
8 Kacper Brzeski Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 30
9 Adrian Wojnar MUKS Podkarpacie Jedlicze 25
10 Patryk Brzeski Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 25
11 Rafał Lenart PSP Zbrosza Duża 20
12 Komorowski Hubert UKS Goszczyn 15
13 Mateusz Pawłowski UKS Mogielnica 14
Kategoria otwarta kobiet
1 Paulina Gałązka  Wyszków 90
2 Monika Wangryn UKS Mogielnica 80
3 Anna Szporko KS Victoria Miłki 50
4 Kornelia Gromek Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 43
5 Aleksandra Jenczyk KS Victoria Miłki 40
6 Kamila Urbańska Bartoszyce 40
7 Marta Lejman KS Victoria Miłki 30
8 Patrycja Zbrożek WTR 30
9 Amelia Sendek UKS Goszczyn 25
10 Paulina Latosiak UKS Mogielnica 25
11 Joanna Tchorzewska WTR 25
12 Paula Nasiadka Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 20
13 Adrianna Kot UKS Mogielnica 20
14 Julia Laskowska Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 20
15 Anna Kowalczyk Łęg Przedmiejski 15
16 Angelika Ostrowska Olszewka 14