Polskie Towarzystwo Ringo - Zaproszenie

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Zaproszenie

Zaproszenie do udziału w VII Mistrzostwach Świata w Ringo

i V Światowym Turnieju Rodzin w Ringo w Niepołomicach (Polska - 2019)

 

Polskie Towarzystwo Ringo z okazji 60-lecia powstania sportu ringo z radością i z dumą zaprasza do startu w VII Mistrzostwach Świata w Ringo, V Światowym Turnieju Rodzin w Ringo oraz V Challenge Cup w Ringo i Rinngtenisa.

 

Organizatorzy

Polskie Towarzystwo Ringo, Urząd Gminy i Miasta Niepołomice we współpracy z Międzynarodową Federacją Ringo.

Miejsce

Zawody rozgrywane będą w Niepołomicach, które oddalone są od centrum Krakowa o zaledwie 25 kilometrów. Najstarsze zabytki Niepołomic datowane są na połowę XIV stulecia i zostały wybudowane na rozkaz Króla Kazimierza Wielkiego. Dawne dzieje ściśle łączą się z dworem królewskim i częstymi wizytami monarchów w niepołomickim zamku. W ofercie turystycznej gminy najpoważniejszą rolę pełni Zamek Królewski. W jego odrestaurowanych komnatach odbywają się koncerty, wystawy, przedstawienia i konkursy. Dzisiaj zamek pełni rolę centrum kulturalno-biznesowego. Odbywają się tu liczne koncerty, wystawy, spotkania biznesowe, wesela, bankiety, a na poddaszu funkcjonuje trzygwiazdkowy hotel.

Niepołomice są również miejscem aktywnego wypoczynku, mają dobrze rozwiniętą infrastrukturę sportową. Będąc w Niepołomicach nie można pominąć siódmego co do wielkości kompleksu leśnego w Polsce, rozciągająca się na powierzchni 12 tysięcy hektarów Puszcza Niepołomicka poprzecinana jest licznymi ścieżkami rowerowymi i traktami spacerowymi.

Terminy

Mistrzostwa chcemy zorganizować w dniach 16 – 18 sierpnia 2019 r. Dla naszych gości proponujemy dwa warianty pobytu:

I wariant. 11 lub 12 - 19 sierpnia 2019 r.

  • W dniach 12 – 15 sierpnia proponujemy aktywności turystyczno-kulturalne jak i rekreacyjno-integracyjne w programie których mogą znaleźć się na życzenie gości:
  • 16 sierpnia – 7. Mistrzostwa Świata w Ringo – gry indywidualne.
  • 17 sierpnia - 7. Mistrzostwa Świata w Ringo – gry dwójkowe i miksty.
  • 18 sierpnia - V Challenge Cup w Ringo i Rinngtenisa, V Światowy Turniej Rodzin.
  • 19 sierpnia – wyjazd.

II wariant. 15 – 19 sierpnia 2019 r.

  • 15 sierpnia – przyjazd.
  • 16 sierpnia – 7. Mistrzostwa Świata w Ringo – gry indywidualne.
  • 17 sierpnia - 7. Mistrzostwa Świata w Ringo – gry dwójkowe i miksty.
  • 18 sierpnia - V Challenge Cup w Ringo i Rinngtenisa,  V Światowy Turniej Rodzin.
  • 19 sierpnia – wyjazd.

Miejsce rozgrywek

Planujemy rozgrywki na otwartym stadionie o nawierzchni trawiastej. W przypadku deszczowej pogody co w Polsce o tej porze roku zdarza się rzadko, będziemy dysponować halą sportową. 

Uczestnictwo

Oczekujemy jak największej liczby członków International Ringo Federation  i  World Tenniquoits Federation do uczestnictwa i startu w VII Mistrzostwach Świata w Ringo, V Światowym Turnieju Rodzin w Ringo oraz V Challenge Cup w Ringo i Rinngtenisa.

Opłata za uczestnictwo

Aktualnie pracujemy nad rezerwacją i przygotowaniem miejsc noclegowych. Możemy zagwarantować wszystkim uczestnikom, że opłata za WC 2019 w Polsce nie będzie wyższa od opłat podczas poprzednich Mistrzostw Świata R & R.