+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wydarzenia w roku 2009

W dniu 30 kwietnia 2009 roku w Solecznikach na Litwie rozegrano towarzyski mecz Litwa - Polska w ringo w dwóch kategoriach wiekowych. Nasi młodzieżowcy wygrali wynikiem 9:0, natomiast seniorzy 8:1. Honorowymi gośćmi byli prezes PTR - Krystyna Anioł-Strzyżewska i prezes LFR - Michał Sienkiewicz. Obok sportowych zmagań nasi reprezentanci uczestniczyli w programie turystyczno-poznawczym i kulturalnym. więcej..

W dniu 3 maja w Spale rozegrano drużynowy turniej w ringo w ramach XVII Międzynarodowej Letniej Olimpiady Młodzieży Ewangelickiej. Zwyciężyła reprezentacja Ukrainy na drugim miejscu uplasowała się drużyna Czech na trzecim Słowacja. Reprezentacja Polski zajęła czwarte miejsce.

W dniu 23 maja 2009 r. w Jedliczu odbył się X Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych w Ringo. Zawody rozegrano w dziewięciu kategoriach wiekowych, wystartowało ponad 60 zawodników z całej Polski. Ze względu na pogodę (opady deszczu), zawody zostały przeniesione na halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu więcej..

Finał XI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Ringo rozegrano w Siedlcach w dniu 1 czerwca 2009 r. na stadionie Pogoni Siedlce.
I miejsce zajęła drużyna PG w Mogielnicy wyprzedzając PG w Łęgu Przedmiejskim i PG w Adamowie. Najlepsze drużyny otrzymały piękne pamiątkowe medale oraz puchar ufundowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. więcej..

Ogólnopolski Turniej Przyjaźni w Ringo rozegrano w Bartoszycach w dniu 6 czerwca 2009 r. Zawody rozegrano na terenach rekreacyjnych w centrum Bartoszyc, organizatorem zawodów było Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo. więcej..

V Challenge Cup Polska - Niemcy w ringo i ringtenisa rozegrano w Pułtusku dnia 21 czerwca 2009 r. Zwyciężyła reprezentacja Polski lepszym stosunkiem małych punktów 213:201.
Skład naszej reprezentacji: Ada Trawczyńska, Michalina Kunecka, Anna Wangryn, Paulina Latosiak, Ilona Nawrot, Paulina Wangryn, Joanna Kujat, Marek Gil, Igor Piotrowski, Tomasz Bożyk, Grzegorz Majerski, Paweł Brzemiński, Grzegorz Brzemiński, Piotr Pawlak. wyniki w ringo; wyniki w ringtenisa

XXXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Pułtusku na Stadionie MOSiR w dniach 20-21 czerwca 2009 roku. W dwudniowych zmaganiach uczestniczyli najlepsi ringowcy z Polski, Niemiec i Białorusi. wyniki..

Podczas XIV Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych odbywających się w Toruniu w dniu 6 sierpnia 2009 r rozegrano turniej ringo w którym udział wzięli sportowcy z ośrodków polonijnych z Czech Kanady, Litwy, USA, Ukrainy i Rosji. Sportowe zmagania toczyły się w siedmiu kategoriach wiekowych, rozgrywki w ringo zdominowali ringowcy z Litwy zwyciężając w sześciu kategoriach. wyniki..

W dniu 30.08.2009 R. w Szydłowcu odbył się II Ogólnopolski Turniej Rodzinny w Ringo pod hasłem Ringo plus rodzina to wesoła mina, organizatorem turnieju był UKS "Spartakus" z Szydłowca. Zawody zorganizowane pod patronatem burmistrza Szydłowca Andrzeja Jarzyńskiego przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze. Wspólna zabawa a zarazem sportowe współzawodnictwo rodzin dostarczyło wielu pozytywnych przeżyć i emocji zarówno zawodnikom jak i kibicom. W klasyfikacji końcowej I miejsce zajęła rodzina Gilów - Marek i Roksana z Bartoszyc, na II miejscu uplasowali się Mariusz i Paulina Wangryn z Mogielnicy, na III miejscu Grzegorz i Tomasz Tamioła z Rzucowa, IV miejsce zajęli Zenon i Daniel Jasik z Szydłowca. więcej.., foto