Polskie Towarzystwo Ringo - 2013

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ranking zawodników PTR w 2013 r.

(pierwsza 30) 

Kategoria młodziczka

1 Biskup Jagoda MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 330
2 Pędzich Izabela KTR 310
3 Monika Wangryn UKS Mogielnica 250
4 Weronika Krawczyk  MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 145
5 Traczewska Iwona KTR 115
6 Szymczyk Sandra KTR 105
7 Kalinowska Angelika UKS 'Błękitni" Olkowice 80
8 Rzepka Oliwia UKS Goszczyn 76
9 Mirkowska Weronika UKS 'Błękitni" Olkowice 64
10 Siedlecka Magda UKS 'Błękitni" Olkowice 58
11 Kamila Duszak KTR 49
12 Andryka Dominika UKS Mogielnica 42
13 Nadolna Natalia UKS 'Błękitni" Olkowice 40
14 Sienkiewicz Gabriela W-MTR Bartoszyce 38
15 Goc Alicja UKS Mogielnica 37
16 Pietrusińska Dominika UKS Goszczyn 36
17 Karina Kopeć  KTR 33
18 Rogalska Katarzyna UKS 'Błękitni" Olkowice 31
19 Traczewska Jolanta KTR 30
20 Nobis Karolina UKS 'Błękitni" Olkowice 30
21 Gleń Aleksandra MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 25
22 Sandra Szymczyk KTR 25
23 Kowalczyk Wiktoria ULKS Obierwia 25
24 Dupczyk Weronika UKS 'Błękitni" Olkowice 23
25 Baranowska Łucja UKS Goszczyn 21
26 Bałdyga Kornelia ULKS „Wiktoria” Zalas 20
27 Wąs Marysia Kraków 15
28 Biskup Ilona MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 14
29 Gabriela Faber  MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 13
30 Siernicka Aleksandra KTR 13

 

Kategoria młodzik

1 Siernicki Dawid KTR 280
2 Gęsiak Kacper MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 250
3 Brzeski Kacper KTR 220
4 Urbański Kacper W-MTR Bartoszycw 200
5 Wangryn Mateusz UKS Goszczyn 162
6 Piątkowski Adam ULKS „Olcha” Olszewka 139
7 Stańczyk Mateusz UKS Goszczyn 106
8 Grochowski Michał UKS 'Błękitni" Olkowice 100
9 Martyniak Jakub UKS Mogielnica 84
10 Komorowski Konrad UKS Goszczyn 53
11 Kalinowski Dawid UKS 'Błękitni" Olkowice 53
12 Dłuski Dawid MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 40
13 Krawczyk Damian UKS Adamów 40
14 Kamiński Piotr KTR 32
15 Marzewski Janusz KTR 30
16 Mruk Dawid UKS Goszczyn 25
17 Lenda Sebastian KTR 20
18 Wiatr Mateusz MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 20
19 Szczepaniak Damian PKS „Jadwiga” Kraków 20
20 Kwiatkowski Dominik STR 18
21 Gzyl Dawid PKS „Jadwiga” Kraków 15
22 Szymczyk Damian KTR 14
23 Sanocki Dominik MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 14
24 Puławski Jakub KTR 13
25 Och Dominik MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 13
26 Dzięgielewski Norbert ULKS Obierwia 12
27 Pietrzyk Patryk MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 12
28 Smoter Filip PKS „Jadwiga” Kraków 11
29 Kwiatkowski Dawid UKS Olkowice 11
30 Jakieła Wiktor Żarnowiec 10

 

Kategoria kadetka

1 Rewers Magdalena PKS „Jadwiga” Kraków 300
2 Złotucha Karolina W-MTR Bartoszyce 260
3 Urbańska Kamila W-MTR Bartoszyce 195
4 Bril Oliwia MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 160
5 Gładysz Katarzyna MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 135
6 Kamińska Lidia KTR 125
7 Pasterczyk Paula MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 101
8 Medwecka Kaja LTR Legnica 100
9 Orzołek Klaudia KTR 88
10 Kowalczyk Izabela KTR 88
11 Leszczyńska Zuzanna WTR 70
12 Łubińska Julita UKS Mogielnica 63
13 Wątora Dominika UKS Adamów 60
14 Krygowska Natalia MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 39
15 Kaźmierska Magda UKS Mogielnica 35
16 Szarek Emila W-MTR Bartoszyce 34
17 Roszczyk Patrycja WTR 33
18 Skaza Gabriela WTR 27
19 Skrzeczyńska Małgorzata UKS Adamów 25
20 Kamińska Melania KTR 24
21 Wrona Wioletta UKS Adamów 23
22 Budyta Natalia UKS Adamów 22
23 Grzelak Marta WTR 20
24 Pawlisz Ewelina W-MTR Bartoszyce 18
25 Wodeńko Dominika KTR 18
26 Kopeć Sylwia KTR 15
27 Sobieraj Kinga ULKS Obierwia 11
28 Dzięgielewska Karolina ULKS Obierwia 11
29 Mucha Jadwiga MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 11
30 Kudroń Izabela MUKS „Podkarpacie” Jedlicze 10

 

Kategoria kadet

1 Wangryn Paweł UKS Mogielnica 390
2 Brzeski Patryk KTR 289
3 Błach Piotr UKS Mogielnica 180
4 Bloch Bartek KTR 175
5 Surgiewicz Konrad KTR 174
6 Komorowski Hubert UKS Goszczyn 114
7 Wnęk Konrad PKS „Jadwiga” Kraków 106
8 Mocek Gabriel PKS „Jadwiga” Kraków 101
9 Puławski Wiktor KTR 100
10 Dąbkowski Robert W-MTR Bartoszyce 40
11 Artem Herasimovich  Białoruś 40
12 Krzywda Piotr PKS „Jadwiga” Kraków 38
13 Roszkowski Maciej WTR 36
14 Sowiński Łukasz UKS Adamów 30
15 Sułkowski Patryk UKS Adamów 29
16 Mikołaj Krawiecki W-MTR Bartoszyce 24
17 Yauheni Smarshchok  Białoruś 24
18 Grzywnowicz Dominik W-MTR Bartoszyce 21
19 Seweryn Jakub PKS „Jadwiga” Kraków 20
20 Gabara Marcin PKS „Jadwiga” Kraków 19
21 Pagacz Piotr PKS „Jadwiga” Kraków 14
22 Różyc Kamil UKS Adamów 14
23 Czech Mateusz PKS „Jadwiga” Kraków 13
24 Dziesiński Mateusz UKS „Biedronka” Chudek 12
25 Koziatek Sylwester UKS „Biedronka” Chudek 12
26 Gęsiak Wojciech Jedlicze 11
27 Kuśmierczyk Arkadiusz UKS „Biedronka” Chudek 10
28 Gierlasiński Grzegorz UKS Łubno 10
29 Kurach Jakub PKS „Jadwiga” Kraków 9
30 Stępień Artur UKS Goszczyn 9

 

Kategoria juniorki

1 Wangryn Paulina UKS Mogielnica 350
2 Siernicka Karolina KTR 195
3 Kot Adrianna UKS Mogielnica 168
4 Anna Grala KTR 120
5 Orzołek Marlena KTR 70
6 Nataliya KUTASOWA  Białoruś 60
7 Paulina koszykowska W-MTR Bartoszyce 40
8 Marzewska Agnieszka KTR 30

 

Kategoria junior

1 Kowalczyk Mateusz WTR 255
2 Pawlak Piotr W-MTR Bartoszyce 230
3 Kosztowny Dawid WTR 180
4 Pieńkos Artur WTR 80
5 Paluch Mateusz WTR 60
6 Michael Kaiser NIEMCY 50
7 Majchrowski Bartosz UKS Mogielnica 40
8 Fabio Spagino Niemcy 40
9 Brzeski Jakub KTR 30
10 Marcel Rochenfeuer Niemcy 30

 

Kategoria otwarta kobiet

1 Paszko Adrianna W-MTR Bartoszyce 210
1 Trawczyńska Ada UKS Mogielnica 210
3 Kunecka Michalina Legnica 140
4 Wangyrn Anna UKS Mogielnica 114
5 Ina VILCHYNSKAYA  Białoruś 80
6 Patrycja MIKUTANIEC WTR Warszawa 60
6 Volha NICZYPARUK Białoruś 60
8 Maryia KAZYREUSKAYA Białoruś 50
8 Stankiewicz Magdalena   50
10 Godlewska Alicja WTR Warszawa 49

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1 Teklak Andrzej UKS Mogielnica 270
2 Trawczyński Dominik UKS Mogielnica 138
3 Cygal Michał PKS „Jadwiga” Kraków 130
4 Chuduk Pavel Białoruś 114
5 Szajek Krzysztof LTR Legnica 110
6 Majerski Grzegorz PKS „Jadwiga” Kraków 98
7 Suszczyński Michał WTR Warszawa 82
8 Yaruta Igor Białoruś 72
9 Pawlak Piotr W-MTR Bartoszyce 70
10 Godlewski Cezary WTR Warszawa 50