Ringo - Wydarzenia w roku 2010

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wydarzenia w roku 2010

W dniach 6-7 listopada w Mińsku na Białorusi rozegrano IX Międzynarodowy Turniej w Ringo, udany występ zaliczyła 13-osobowa reprezentacja Polski wygrywając wszystkie kategorie wiekowe w których startowaliśmy, skład naszej reprezentacji:
Kategoria otwarta kobiet: Ada Trawczyńska, Magdalena Stankiewicz, Michalina Kunecka;
Kategoria otwarta mężczyzn: Dominik Trawczyński, Michał Suszczyński, Marek Gil;
Juniorzy (15-18 lat): Joanna Kujat, Piotr Pawlak;
Młodzicy (do 14 lat): Kaja Medwecka, Piotr Błach, Przemysław Figurski;
Trenerzy: Ryszard Flejszar, Mariusz Wangryn.
W zawodach startowało osiemnaście drużyn, najsilniejsza i najbardziej pasjonująca rywalizacja odbywała się w kategorii otwartej mężczyzn w której zwyciężył nasz reprezentant Dominik Trawczyński. Wyniki, foto, Więcej

Dnia 06.10.2010 na zabrzańskiej hali MOSiR odbyły się XII Integracyjne Mistrzostwa Zabrza w Ringo, w których startowało 160 uczestników w 9 kategoriach. W zawodach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Zabrza oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych specjalnych oraz szkół życia i oddziałów edukacyjno-terapeutycznych z województwa śląskiego.
Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie "Nasza Szkoła-Nasz Dom". Współorganizatorzy: Zespół Szkół Specjalnych nr 40 w Zabrzu, Urząd Miejski w Zabrzu, MOSiR Zabrze. wyniki..

Legnickie Towarzystwo Ringo w dniu 18.09.2010 r. na terenach zielonych campingu w Legnickim Polu, przeprowadziło Ogólnopolski Turniej w Ringo Uczniowskich Klubów Sportowych. Współorganizatorami zawodów byli: Polskie Towarzystwo Ringo, Urząd Miasta Legnicy, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu.
W Turnieju uczestniczyli ringowcy z Bartoszyc, Łęgu Starościńskiego, Łęgu Przedmiejskiego, Lelisa, Nasiadek, Ostrołęki, Mogielnicy, Warszawy oraz gospodarzy. Otwarcia Turnieju dokonał Zbigniew Rutka - dyrektor Wydziału Sportu Miasta Legnicy. wyniki..

Ogólnopolski Turniej w Ringo Kurpiowski Jantar rozegrano 11 września na Stadionie LZS w Szafarczyskach. Tradycyjnie turniej organizowany przez LUKS Nasiadki cieszył się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży z rejonu Ostrołęki a także wśród najlepszych ringowców z całej Polski. Na 20 boiskach walczyło 192 ringowców w 8 kategoriach indywidualnych i dwójkach mieszanych.
Organizację turnieju dofinansowało Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.
wyniki.. foto..

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Polskiego Towarzystwa Ringo odbyło się 4 września 2010 w Warszawie. Delegaci podsumowali minioną kadencję, dokonali wyboru nowych władz Polskiego Towarzystwa Ringo oraz nakreślili kierunki działań na najbliższe lata. Prezesem powtórnie została wybrana dr med. Krystyna Anioł-Strzyżewska.