Polskie Towarzystwo Ringo - 2018

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2018

Pierwsza 10 zawodników

Zawody zaliczone do rankingu:

  1. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Goszczyn
  2. Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar" – Lelis
  3. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Lelis
  4. 46. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Jedlicze


Kategoria Młodziczki
1 Jenczyk Aleksandra, UKS "Olimpa" Miłki - 180
2 Szporko Anna, UKS "Olimpa" Miłki - 170
3 Sendek Amelia, UKS Goszczyn - 160
4 Radecka Dominika, UKS Goszczyn - 135
5 Jankowska Alicja, LUKS Nasiadki - 80
6 Maryina Lizaveta, Białoruś - 50
7 Grzegorzewska Julia UKS Goszczyn 44
8 Lenda Amelia, LUKS Nasiadki - 40
9 Matelska Wiktoria, UKS Goszczyn - 40
10 Kwiecień Maja, Dolnośląska Akademia Ringo - 30

Kategoria młodzik
1 Grzelak Dawid, UKS "Olimpia" Miłki - 240
2 Wiewiór Michał, UKS Goszczyn - 150
3 Artsiom Rusak, Białoruś - 80
4 Wojnar Adrian, MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 75
5 Parzych Fabian, LUKS Nasiadki - 73
6 Pawelczyk Wiktor, KTR - 56
7 Parzych Igor, KTR - 52
8 Parzych Fabian, LUKS Nasiadki - 50
9 Gontarek Mateusz, UKS Goszczyn - 50
10 Kruczek Matteo, MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 41

Kategoria kadetki
1 Rydzewska Martyna, UKS "Olimp" Miłki - 165
2 Lejman Marta, UKS "Olimp" Miłki - 160
3 Wiewiórska Aleksandra, MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 130
4 Bugała Marta, WTR - 80
5 Dobosz Karolina, MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 80
6 Pędzich Kinga, KTR - 68
8 Gromek Amelia, ULKS „OSAK” Lelis - 58
9 Kamińska Zuzanna, UKS "Olimp" Miłki - 55
10 Darya Mazol, Białoruś - 50

Kategoria kadet
1 Szporko Bartłomiej, KS "Olimpia" Miłki - 200
2 Duszak Przemysław, KTR - 165
3 Kamiński Sebastian, ULKS „Osak” Lelis - 94
4 Artsiom Spirydovich Białoruś - 80
5 Janocha Michał, MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 66
6 Cieślak Bartłomiej, WTR - 59
7 Trzaska Kacper, UKS Goszczyn - 52
8 Wajda Jakub, MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 37
9 Kulej Wiktor, UKS "Błękitni" Olkowice - 30
10 Subczyński Michał, ULKS „Osak” Lelis - 30

Kategoria junior
1 Mruk Dawid, UKS Goszczyn - 100
2 Dzianis Isayenka, Białoruś - 80
3 Pliszka Piotr, KTR - 60
4 Mocek Gabriel, PKS "Jadwiga" Kraków - 50
5 Och Dominik, MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 40
6 Materna Damian, Krasna - 30

Kategoria juniorki
1 Gładysz KatarzynavMUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 100
2 Kowalczyk Izabela, KTR - 90
3 Wangryn Monika, UKS Mogielnica - 90
4 Prusaczyk Roksana, KTR - 80
5 Biskup Jagoda, MUKS "Podkarpacie" Jedlicze - 80
6 Romejko Gabriela, UKS "Olimpia" Miłki - 65

Kategoria otwarta mężczyzn
1 Teklak Andrzej, UKS Mogielnica - 100
2 Chuduk Pavel, Białoruś, 100
3 Chuduk Viachaslau, Białoruś - 80
4 Godlewski Cezary, WTR - 70
5 Trawczyński Dominik, UKS Mogielnica - 70
6 Mikutaniec Sebastian, WTR - 68
7 Szajek Krzysztof, LTR 60
8 Komorowski Hubert, UKS Goszczyn - 47
9 Surgiewicz Konrad, LZS Lelis - 40
10 Pliszka Piotr, KTR Jantar - 30
11 Pawlak Piotr, W-MTR Bartoszyce - 30

Kategoria otwarta kobiet
1 Ina Vilchynskaya, Białoruś - 100
2 Tatsiana Dzianisava, Białoruś - 80
3 Kowalczyk Izabela, KTR - 70
4 Prusaczyk Roksana, KTR - 70
5 Wangryn Paulina, UKS Mogielnica - 60
6 Wangryn Monika, UKS Mogielnica - 55
7 Staszewska Paulina, WTR - 50
8 Godlewska Alicja, WTR - 50
9 Pędzich Izabela, KTR - 40
10 Romejko Gabriela, UKS "Olimpia" Miłki - 40