Polskie Towarzystwo Ringo - 2015

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Zawody zaliczone do rankingu:

1. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Mogielnica.
2. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Goszczyn.
3. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Jedlicze.
4. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Lelis.
5. 43. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Kraków.
6. XIV Memoriał Włodzimierza Strzyżewskiego - Warszawa.
7. Ogólnopolski Turniej w Ringo "Warszawska Syrenka"
8. Ogólnopolski Halowy Turniej w Ringo - Mogielnica

 Pierwsza 30 zawodników

Kategoria Młodziczki

1

Gromek Amelia

KTR

430

2

Kot Martyna

UKS Goszczyn

263

3

Kaliszewska Kamila

KTR

184

4

Ziętek Patrycja

UKS Kryniczno

110

5

Pędzich Kinga

KTR

105

6

Tulo Klaudia

UKS "Błękitni" Olkowice

95

7

Kwiatkowska Adrianna

UKS "Błękitni" Olkowice

94

8

Dąbkowska Emilia

UKS "Błękitni" Olkowice

80

9

Galińska Małgorzata

UKS Kryniczno

68

10

Łucka Monika

UKS Goszczyn

65

11

Dobosz Karolina

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

60

12

Orzechowska Oliwia

LUKS „Olcha” Olszewka

50

13

Barańska Natalia

UKS "Błękitni" Olkowice

44

14

Fołtyn Weronika

UKS "Błękitni" Olkowice

34

15

Jakubczak Ewelin

UKS Goszczyn

34

16

Kobus Katarzyna

ULKS Zalas

30

17

Słabniak Karolina

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

30

18

Błesznowska Magda

UKS "Błękitni" Olkowice

30

19

Pędzich Patrycja

KTR

28

20

Gniadzik Julia

UKS Mogielnica

27

21

Rybkowska Emilia

UKS "Błękitni" Olkowice

26

22

Zjąc Gabriela

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

25

23

Kamińska Zuzanna

Olimpa Miłki

25

24

Łątka Wiktoria

UKS Kryniczno

24

25

Ogrodnik Martyna

GOKiS  Biały Kościół

24

26

KRZYNÓWEK Julia

GOKiS  Biały Kościół

24

27

Wójcik Magdalena

GOKiS  Biały Kościół

24

28

Słabniak Julia

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

22

29

Lackowska Kaja

KTR

20

30

Stoś Klaudia

SP Żarnowiec

20

31

Gerwatowska Oliwia

ULKS „Osak” Lelis

20

32

Rydzewska Martyna    

Olimpa Miłki

20

 

Kategoria młodzik

1

Stępień Bartosz

UKS Goszczyn

340

2

Duszak Przemysław

KTR

168

3

Kalinowski Dawid

UKS "Błękitni" Olkowice

155

4

Mikołaj Goc

UKS Mogielnica

150

5

Kwiatkowski Dominik

UKS "Błękitni" Olkowice

140

6

Janocha Michał

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

138

7

Trzaska Kacper

UKS Goszczyn

129

8

Dupczyk Paweł

UKS "Błękitni" Olkowice

105

9

Staroń Szymon

UKS Kryniczno

84

10

Dąbrowski Kacper

UKS Mogielnica

82

11

Kamiński Sebastian

KTR

81

12

Polak Grzegoż

PKS "Jadwiga" Kraków

80

13

Biskup Jakub

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

71

14

Maciejowski Karol

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

69

15

Trzaska Dawid

UKS "Błękitni" Olkowice

55

16

Klimovich Pavel         

Białoruś

50

17

Mazur Kuba

UKS Kryniczno

46

18

Wajda Jakub

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

45

19

Duszyński Gabriel

UKS Mogielnica

40

20

Mamiński Kacper

ULKS „Białobielki” Białobiel

40

21

Klekot Bartosz

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

38

22

Dąbrowski Konrad

UKS Mogielnica

34

23

Goleń Bartosz

SP Żarnowiec

30

24

Mróz Kamil

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

28

25

Łazarski Sebastian

UKS Kryniczno

26

26

Sowiński Michał

UKS "Błękitni" Olkowice

22

27

Trzaska Kuba

UKS "Błękitni" Olkowice

22

28

Bałdyga Dawid

ULKS Zalas

20

29

Duszak Cezary

LUKS „Olcha” Olszewka

20

30

Och Mateusz

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

20

 

Kategoria kadetki

1

Pędzich Izabela

KTR

270

2

Biskup Jagoda

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

250

3

Kowalczyk Izabela

KTR

232

4

Szymczyk Sandra

KTR

205

5

Monika Wangryn

UKS Mogielnica

200

6

Chochlewicz Beata

UKS Goszczyn

178

7

Gładysz Katarzyna

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

90

8

Rzepka Oliwia

UKS Goszczyn

88

9

Szarek Emilia

W-M TR Bartoszyce

87

10

Duszak Kamila

KTR

83

11

Prusaczyk Roksana

KTR

81

12

Mirkowska Weronika

UKS Adamów

66

13

Pietrusińska Dominika

UKS Goszczyn

60

14

Gabryszewska Hanna

WTR

52

15

Kopeć Sylwia

KTR

41

16

Gleń Aleksandra

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

36

17

Osmałek Emilia

W-M TR Bartoszyce

34

18

Skrzeczyńska Małgorzata

UKS Adamów

32

19

Goc Alicja

UKS Mogielnica

32

20

Zhukavets Valeryia     

Białoruś

30

21

Tomaszewska Ola

WTR

29

22

Sidor Julia

W-M TR Bartoszyce

26

23

Paradysz Izabela

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

25

24

Kavalionak Veranika  

Białoruś

25

25

Kalinowska Angelika

UKS Adamów

24

26

Andryka Dominika

UKS Mogielnica

24

27

Dutkowska Kinga

UKS Mogielnica

21

28

Kowalczyk Izabela

KTR

20

29

Milana Nezhavets

Białoruś

18

30

Ramanenia Yuliya    

Białoruś

15

 

Kategoria kadet

1

Urbańczyk Kacper

W-M TR Bartoszyce

300

2

Brzeski Kacper

KTR

258

3

Ziółkowski Patryk

W-M TR Bartoszyce

214

4

Piotr Pliszka

KTR

179

5

Mruk Dawid

UKS Goszczyn

178

6

Stańczyk Mateusz

UKS Goszczyn

145

7

Małek Krzysztof

UKS Goszczyn

131

8

Zhyhalkovich Mikalai

Białoruś

120

9

Sirocki Adam

WTR

92

10

Martyniak Jakub

UKS Mogielnica

85

11

Ilya Ivanou

Białoruś

80

12

Sieradzan Albert

UKS Adamów

55

13

Gęsiak Kacper

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

39

14

Leszczyński Michał

WTR

36

15

Osypowycz Andrzej

W-M TR Bartoszyce

32

16

Jachna Mateusz

W-M TR Bartoszyce

30

17

Mocek Gabryś

PKS "Jadwiga" Kraków

30

18

Isayenka Dzianis     

Białoruś

30

19

Grochowski Michał

UKS Adamów

29

20

Dutkiwwicz Adam

WTR

28

21

Szwech Mikołaj

UKS Mogielnica

27

22

Deptuła Maciej

WTR

26

23

Wangryn Mateusz

UKS Goszczyn

24

24

Och Dominik

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

22

25

Krawczyk Damian

UKS Adamów

22

26

Komorowski Konrad

UKS Goszczyn

21

27

Piotrowski Dominik

UKS Goszczyn

19

28

Valsa Václav

Czechy

18

29

Dziadak Damian

UKS Mogielnica

15

30

Zając Kami

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

13

 

Kategoria  junior

1

Wangryn Paweł

UKS Mogielnica

300

2

Błach Piotr

UKS Mogielnica

247

3

Brzeski Patryk

KTR

205

4

Surgiewicz Konrad

KTR

205

5

Bloch Bartek

KTR

190

6

Komorowski Hubert

UKS Goszczyn

170

7

Tsimafei Nemytau

Białoruś

40

8

Nemytau Tsimafei

Białoruś

39

9

Cabała Michał

PKS "Jadwiga" Kraków

30

10

Matusiak Mateusz

Słupsk

24

11

Słoniewski Maciej

Słupsk

24

 Pierwsza 10 zawodników

Kategoria juniorki

1

Kot Adrianna

UKS Mogielnica

230

2

Dzianisava TATSIANA

Białoruś

200

3

Bril Oliwa

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

140

4

Łubińska Julia

UKS Mogielnica

130

5

Rewers Magdalena

PKS "Jadwiga" Kraków

80

6

Brzozowska Zuzanna

WTR

60

7

Kamińska Melania

KTR

50

8

Lis Ola

WTR

50

9

Leszczyńska Zuzanna

WTR

50

10

Grzelak Marta

WTR

40

11

Pasterczyk Paula

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

40

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

270

2

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

200

3

Chuduk Pavel

Białoruś

130

4

Mikutaniec Sebastian

WTR

93

5

Yaruta Igor

Białoruś

90

6

Szajek Krzysztof

LTR

84

7

Godlewski Cezary

WTR

60

8

Motylewski Paweł

WTR

53

9

Mikutaniec Daniel

LTR

46

10

Varabyou Aliaksei

Białoruś

44

 

Kategoria otwarta kobiet

1

Paulina Wangryn

UKS Mogielnica

270

2

Trawczyńska Ada

UKS Mogielnica

240

3

Kunecka Michalina

Legnica

100

4

Vilchynskaya Ina

Białoruś

90

5

Dukaczewska Kaja

Warszawa

80

6

Wangryn Anna

UKS Mogielnica

70

7

Kutasova Nataliya

Białoruś

70

8

Handzel Wioletta

GOKiS  Biały Kościół

50

9

Agnieszka Kłopotowska

WTR

40

10

Godlewska Alicja

Warszawa

40