2021

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2021

Ranking zawodników na dzień 26 czerwca 2021

(pierwsza 30)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Suma pkt.

Kategoria żak

1

Pucek Szymon

UKS Goszczyn

150

2

Kobak Dorian

MUKS Podkarpacie Jedlicze

110

3

Teklak Anatol

UKS Mogielnica

100

4

Leniek Krzysztof

MUKS Podkarpacie Jedlicze

90

5

Biliniak Jarosław

UKS Goszczyn

90

6

Metelski Krystian

UKS Goszczyn

85

7

Białkowski Michał

UKS Goszczyn

60

8

Biliniak Michał

UKS Goszczyn

59

9

Kusztelak Witold

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

50

10

Kociszewski Maciej

UKS Goszczyn

45

11

Bacławski Bartosz

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

45

12

Kornafel Piotr

UKS Błękitni Olkowice

40

13

Piskorz Tymoteusz

UKS Arka Umieszcz

39

14

Wiski Kacper

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

35

15

Jankowski Florian

KS Viktoria Miłki

34

16

Wojnar Julian

MUKS Podkarpacie Jedlicze

30

17

Winiarski Karol

MUKS Podkarpacie Jedlicze

25

18

Wojnar Krystian

MUKS Podkarpacie Jedlicze

20

19

Lewandowski Kacper

UKS Błękitni Olkowice

15

20

Maciejowski Jakub

MUKS Podkarpacie Jedlicze

14

20

Kulawiak Dominik

UKS Goszczyn

14

20

Jarosz Krzysztof

UKS Błękitni Olkowice

14

20

Szcubełek Michał

SP Łęg Starościński

14

20

Chrostowski Mikołaj

SP Dąbrówka

14

20

Prusaczyk Bartosz

SP Olszewka

14

20

Grala Miłosz

SP Łęg Starościński

14

27

Winiarski Szymon

MUKS Podkarpacie Jedlicze

13

28

Dupczyk Kacper

UKS Goszczyn

11

29

Karwowski Mikołaj

KS Viktoria Miłki

8

30

Staśkiewicz Łukasz

SP Łęg Starościński

8

Kategoria żaczka

1

Fatek Natalia

UKS Goszczyn

155

2

Turkiewicz Maria

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

150

3

Nojda-Świerpel Martyna

KS Viktoria Miłki

130

4

Wrona Antonina

MUKS Podkarpacie Jedlicze

100

5

Mieńkowska Amelia

UKS Goszczyn

90

6

Bobrowska Malwina

MUKS Podkarpacie Jedlicze

80

7

Bedyńska Wiktoria

UKS Goszczyn

59

8

Białkowska Zofia

UKS Goszczyn

58

9

Wiska Wiktoria

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

48

10

Mrozek Lena

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

34

11

Madej Julia

MUKS Podkarpacie Jedlicze

30

11

Kościelniak Klara

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

30

13

Pitrus Lena

MUKS Podkarpacie Jedlicze

25

13

Subczyńska Dominika

SP Dąbrówka

25

15

Dzierżanowska Natalia

Warszawskie Towarzystwo Rngo

24

15

Bystrek Zuzanna

Warszawskie Towarzystwo Rngo

24

17

Pietrusińska Lena

UKS Goszczyn

14

17

Sobkowicz Marika

UKS Goszczyn

14

17

Różycka Zuzanna

SP Olszewka

14

20

Michałowska Pola

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

11

20

Cieślak Lena

UKS Goszczyn

11

20

Komorowska Marianna

UKS Goszczyn

11

20

Karwońska Alicja

KS Viktoria Miłki

11

20

Dziergowska Maria

SP Olszewka

11

20

Żyłkowska Martyna

SP Łęg Starościński

11

26

Zawalich Alicja

SP Dąbrówka

8

 Kategoria młodzik

1

Grabarczyk Marek

UKS Goszczyn

139

2

Grycyk Sylwester

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

130

3

Godlewski Stanisław

Warszawskie Towarzystwo Ringo

130

4

Dziemianowicz Miłosz

KS Victoria Miłki

113

5

Wewiórski Bartosz

MUKS Podkarpacie Jedlicze

110

6

Fatek Adam

UKS Goszczyn

84

7

Molczyk Karol

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

80

8

Zdzieba Szymon

MUKS Podkarpacie Jedlicze

68

9

Mrozek Błażej

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

55

10

Parzych Kacper

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

44

11

Magryta Antek

Dolnośląski Klub Sportowy Ringo

36

12

Rat Jakub

KS Victoria Miłki

30

12

Włodarczyk Antoni

Warszawskie Towarzystwo Ringo

30

14

Winiarski Patryk

MUKS Podkarpacie Jedlicze

29

15

Piskosz Filip

UKS Arka Umieszcz

22

16

Kwarciany Sebastian

MUKS Podkarpacie Jedlicze

20

16

Wątora Damian

UKS Błękitni Olkowice

20

18

Świeboda Kajetan

MUKS Podkarpacie Jedlicze

15

18

Kubasik Fabian

Dolnośląska Akademia Ringo "Dar"

15

18

Niechoda Miłosz

SP Łęg Starościński

15

21-30

Król Jakub 

Dolnośląska Akademia Ringo "Dar"

14

21-30

Cichoń Fabian

Dolnośląska Akademia Ringo "Dar"

14

21-30

Majewski Michał

UKS Błękitni Olkowice

14

21-30

Jarosz Marcel

UKS Błękitni Olkowice

14

21-30

Parzych Antoni

SP Dąbrówka

14

21-30

Brzeski Mikołaj

SP Łęg Starościński

14

21-30

Szczubełek Jakub

SP Łęg Starościński

14

21-30

Mróz Kacper

SP Obierwa

14

21-30

Staśkiewicz Wiktor

SP Łęg Starościński

14

21-30

Bubrowski Karol

SP Dąbrówka

14

Kategoria Młodziczki

1

Osińska Iga

UKS Goszczyn

230

2

Zawadzka Maja

UKS Goszczyn

170

3

Gromek Kornelia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

144

4

Jenczyk Barbara

KS Victoria Miłki

113

5

Kobak Oliwia

MUKS Podkarpacie Jedlicze

85

6

Nasiadka Paula

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

80

7

Bogacewicz Emilia

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

53

8

Rat Martyna

KS Victoria Miłki

50

9

Masiuk Aleksandra

KS Victoria Miłki

44

10

Orman Maja

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

44

11

Osińska Alicja

UKS Goszczyn

42

12

Sztaba Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

36

13

Laskowska Julia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

36

14

Kania Magdalena

UKS Arka Umieszcz

34

15

Szewczyk Patrycja

KS Victoria Miłki

32

16

Biedroń Otylia

MUKS Podkarpacie Jedlicze

31

17

Rusek Iga

KS Victoria Miłki

26

18

Jackowska Julia

UKS Błękitni Olkowice

17

19

Gontarz Nikola

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

16

19

Parzych Dominika

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

16

21

Śniatacka Vanessa

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

15

22

Zborowska Daria

UKS Błękitni Olkowice

14

22

Korczewska Maja

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

14

22

Wołosz Milena

SP Olszewka

14

22

Polkowska Patrycja

SP nr 1 Pisz

14

26

Kochańska Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

13

27-30

Połowicz Aleksandra

Dolnośląska Akademia Ringo "Dar"

8

27-30

Cieślak Anastazja

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

8

27-30

Grześkowiak Milena

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

8

27-30

Mazurkiewicz Sara

KS Victoria Miłki

8

Kategoria kadet

1

Jarosz Jakub

UKS Goszczyn

160

2

Wojnar Adrian

MUKS Podkarpacie Jedlicze

150

3

Pawelczyk Wiktor

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

130

4

Dąbrowski Patryk

UKS Goszczyn

108

5

Kruczek Matteo

MUKS Podkarpacie Jedlicze

80

6

Laskowski Łukasz

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

69

7

Buczyński Dominik

MUKS Podkarpacie Jedlicze

64

8

Bil Bartosz

MUKS Podkarpacie Jedlicze

55

9

Połowczuk Aleksander 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

44

10

Orman Mateusz

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

42

11

Kaczyński Kamil

SP Obierwa

30

12

Tybulski Gabriel

MUKS Podkarpacie Jedlicze

25

12

Tudaj Michał  

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

25

14

Parzych Maksymilian

SP Lelis

20

15

Rumiński Szymon 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

15

15

Grzejka Filip

SP Olszewka

15

17

Kuźma Brajan

MUKS Podkarpacie Jedlicze

14

17

Mażewski Jakub

SP Lelis

14

17

Przybylski Krystian

SP Olszewka

14

17

Grzybicki Wiktor

SP Lelis

14

21

Dziegiński Jacek 

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

12

21

Prokopowicz Dawid

UKS Błękitni Olkowice

12

21

Sobociński Miłosz

UKS Błękitni Olkowice

12

24

Kita Piotr

SP Obierwa

11

24

Mrozek Adrian

SP Dąbrówka

11

24

Deptuła Mikołaj

SP Dąbrówka

11

27-30

Mielnicki Damian

SP Łęg Starościński

8

27-30

Murach Kacper

SP Łęg Starościński

8

27-30

Choroszewski Igor

SP Obierwa

8

Kategoria kadetki

1

Szporko Anna

KS Victoria Miłki

250

2

Grzegorzewska Julia

UKS Goszczyn

134

3

Metelska Wiktoria

UKS Goszczyn

125

4

Krzysztyniak Maja

MUKS Podkarpacie Jedlicze

80

5

Zawadzka Julia

UKS Goszczyn

79

6

Mróz Nikola

MUKS Podkarpacie Jedlicze

54

8

Pochylska Sylwia

UKS Goszczyn

53

9

Marzewska Teresa

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

46

10

Zaborowska Lena

UKS Błękitni Olkowice

30

11

Kociszewska Marta

UKS Goszczyn

30

12

Zielińska Lena

UKS Goszczyn

28

13

Wojnarska Roksana

MUKS Podkarpacie Jedlicze

25

14

Ziemska Weronika

MUKS Podkarpacie Jedlicze

20

14

Ślusarczyk Weronika

UKS Błękitni Olkowice

20

14

Wieremiejczyk Olga

SP Lelis

20

17

Madej Katarzyna

MUKS Podkarpacie Jedlicze

15

17

Dudek Wiktoria

UKS Błękitni Olkowice

15

19

Siedlecka Marta

UKS Błękitni Olkowice

14

19

Sieradzan Wiktoria

UKS Błękitni Olkowice

14

19

Ruszczyk Amelia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

14

19

Zyśk Paulina

UKS Pisz

14

19

Kasprzyk Zuzanna

Dolnośląski Klub Sportowy RINGO

14

19

Lenda Amelia

SP Lelis

14

19

Bubrowicka Weronika

SP Dąbrówka

14

19

Marcinowska Julia

SP Dąbrówka

14

19

Kłok Zuzanna

SP nr 1 Pisz

14

28

Wachowska Paulina

UKS Pisz

10

29-30

Buczek Karolina

Dolnośląską Akademia Ringo ”Dar”

8

29-30

Osińska Alicja

UKS Goszczyn

8

Kategoria  junior (pierwsza szóstka)

1

Duszak Przemysław

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

100

2

Cieślak Bartłomiej

Warszawskie Towarzystwo Ringo

80

3

Polak Grzegorz

PKS Jadwiga Kraków

60

4

Janocha Michał

MUKS Podkarpacie Jedlicze

50

4

Osiecki Mateusz

Warszawskie Towarzystwo Ringo

50

6

Grzelak Dawid

KS Olimpia Miłki

40

 Kategoria juniorki (pierwsza szóstka)

1

Dziemianowicz Gabriela

KS Olimpia Miłki

155

2

Rydzewska Martyna

KS Olimpia Miłki

150

3

Wewiórska Aleksandra

MUKS Podkarpacie Jedlicze

105

4

Dobosz Karolina

MUKS Podkarpacie Jedlicze

100

5-6

Gromek Kornrlia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

40

5-6

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

40

 Kategoria otwarta mężczyzn (pierwsza szóstka)

1

Godlewski Cezary

Warszawskie Towarzystwo Ringo

140

2

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

130

3

Komorowski Hubert

UKS Goszczyn

90

4

Urbańczyk Kacper

KS Victoria Miłki

50

5

Leszczyński Michał

Warszawskie Towarzystwo Ringo

40

6

Mruk Dawid

UKS Goszczyn

30

 Kategoria otwarta kobiet (pierwsza szóstka)

1

Gałązka Paulina

Wyszków

100

2

Gabryszewska Hanna

Warszawskie Towarzystwo Ringo

80

3

Rewers Magdalena

PKS Jadwiga Kraków

60

4-5

Kłopotowska Agnieszka

Warszawskie Towarzystwo Ringo

50

4-5

Wangryn Monika

UKS Mogielnica

50

6

Rydzewska Martyna

KS Wiktoria Miłki

40