Polskie Towarzystwo Ringo - 43. Mistrzostwa Polski w Ringo, Kraków 2015 r.

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

43. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Krakowie na stadionie KS Bronowianka 27 czerwca 2015 roku. Zawody zgromadziły czołówkę ringowców z czołowych ośrodków gry w ringo z Polski i reprezentację Białorusi, Czech, Słowacji i Niemiec.
Rywalizacja toczyła się w 18 kategoriach gier indywidualnych, w 4 kategoriach deblowych oraz w grach trójkowych dzieci do lat 13. Ringowcy do południa rywalizowali w grach indywidualnych po południu rozgrywano gry deblowe. Mistrzostwa były trudnym i selektywnym sprawdzianem dla zawodników.

Organizatorzy zawodów Polskie Towarzystwo Ringo i Parafialny Klub Sportowy "Jadwiga" w Krakowie składają gratulacje dla mistrzów,  medalistów oraz dla wszystkich uczestników Mistrzostw. Ogromne podziękowania dla obsługi technicznej, biura zawodów, sędziów i wolontariuszy.

Zawody dofinansowano z środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

 Oficjalne wyniki (finałowe szóstki)

 

Kategoria żaczka

1

Filipowicz Aleksandra

MUKS Podkarpacie Jedlicze

2

Jastrzębska Ewelina

UKS Mogielnica

3

Trybus Aleksandra

MUKS Podkarpacie Jedlicze

4

Kęsek Anna

PKS Jadwiga Kraków

5

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

6

Falińska Hanna

UKS Kryniczno

 

Kategoria żak

1

Faliński Kacper

UKS Kryniczno

2

Bogińczuk Sebastian

UKS Kryniczno

3

Sienkiewicz Antoni

W-MTR

4

Wiewiór Michał

UKS Goszczyn

5

Sanak Karol

PKS Jadwiga Kraków

6

Stachnik Jakub

GOKiS  Biały   Kościół

 

Kategoria młodziczka

1

Gromek Amelia

LUKS „Nasiadki”

2

Kot Martyna

UKS Goszczyn

3

Kaliszewska Kamila

LUKS „Nasiadki”

4

Patrycja Ziętek

UKS Kryniczno

5

Galińska Małgorzata

UKS Kryniczno

6

Kęsek Gabriela

PKS Jadwiga Kraków

 

Kategoria młodzik

1

Stępień Bartłomiej

UKS Goszczyn

2

Polak Grzegorz

PKS Jadwiga Kraków

3

Staroń Szymon

UKS Kryniczno

4

Biskup Jakub

MUKS Jedlicze

5

Dąbrowski Kacper

UKS Mogielnica

6

Duszak Przemysław

LUKS „Nasiadki”

 

Kategoria kadetka

1

Biskup Jagoda

MUKS Jedlicze

2

Pędzich Izabela

KTR Jantar

3

Gładysz Katarzyna

MUKS Jedlicze

4

Szymczyk Sandra

KTR Jantar

5

Wangryn Monika

UKS Mogielnica

6

Rzepka Oliwia

UKS Goszczyn

 

Kategoria kadet

1

Urbańczyk Kacper

W-MTR

2

Brzeski Kacper

KTR „Jantar”

3

Zhyhalkovich Mikalai

Białoruś

4

Sirodzki Adam

WTR

5

Stańczyk Mateusz

UKS Goszczyn

6

Mocek Gabryś

PKS Jadwiga Kraków

 

Kategoria juniorka

1

Dzianisava Tatsiana

Białoruś

2

Rewers Magdalena

PKS "Jadwiga" Kraków

3

Bril Oliwia

MUKS Jedlicze

4

Kot Adrianna

UKS Mogielnica

5

Pasterczyk Paula  

MUKS Jedlicze

6

Słoniewska Natalia

Słupsk

 

Kategoria junior

1

Surgiewicz Konrad

KTR Jantar

2

Brzeski Patryk

KTR Jantar

3

Błach Piotr

UKS Mogielnica

4

Bloch Bartłomiej

KTR Jantar

5

Wangryn Paweł

UKS Mogielnica

6

Cabała Michał

PKS Jadwiga Kraków

 

Kategoria otwarta kobiet

1

Trawczyńska Ada

UKS Mogielnica

2

Kaja Dukaczewska

WTR

3

Wangryn Paulina

UKS Mogielnica

4

Handzel Wioletta

GOKiS  Biały   Kościół

5

Wangryn Anna

UKS Mogielnica

6

Vilchynskaya Ina

Belarus

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

2

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

3

Godlewski Cezary

WTR

4

Chuduk Pavel

Belarus

5

Cygal Michał

PKS "Jadwiga" Kraków

6

Yaruta Igor

Belarus

 

Kategoria amazonki

1

Kłopotowska Agnieszka

WTR

2

Mikutaniec Patrycja

WTR

3

Miodek Aneta

PKS "Jadwiga" Kraków

4

Plata-Cygal Paulina

PKS "Jadwiga" Kraków

 

Kategoria oldboy

1

Bobryk Andrzej

WTR

2

Motylewski Paweł

WTR

3

Janek Miroslav

Słowacja

4

Chlpek Radoslav

Słowacja

5

Pabis Adam

PKS "Jadwiga" Kraków

 

Kategoria seniorki

1

Godlewska Alicja

WTR

2

Polak Marta

PKS "Jadwiga" Kraków

3

Kowacowa Zuzanna

Słowacja

4

Sendek Lidia

UKS Goszczyn

5

Rubin Izabela

WTR

 

 Kategoria senior

1

Gil Marek

W-MTR

2

Koltun Ivan

Belarus

3

Šturcel Ivan

Słowacja

4

Bosak Wojciech

PKS "Jadwiga" Kraków

5

Kęsek Piotr

PKS "Jadwiga" Kraków

6

Lechowicz Paweł

PKS "Jadwiga" Kraków

 

 Kategoria wetaranki I

1

Michalak Wanda

LTR

2

Gajda Małgorzata

WTR

3

Smilgin-Kamińska Sylwia

KTR

4

Rabczyńska Małgorzata

GOKiS  Biały   Kościół

5

Tracz Dorota

GOKiS  Biały   Kościół

6

Płachta Monika

Kraków

 

Kategoria wetaranki II

1

SroczyńskaMaria

GOKiS  Biały   Kościół

2

Lechowicz-Szczurek Ewa

PKS Jadwiga Kraków

3

Helena Bobryk

WTR

4

Kabat Zofia

PKS Jadwiga Kraków

 

Kategoria weteran I

1

Flejszar   Ryszard          

LTR

2

Dukaczewski Mirosław

WTR

3

Ziółko Jan

PKS "Jadwiga" Kraków

4

Stolarkiewicz Janusz

W-MTR

 

Kategoria weteran II

1

Józef Krakowiak

WTR

2

Kolanowski Władysław

LTR

3

Osak Andrzej

Słupsk

4

Jan Bobryk

WTR

5

Janusz Siejko

Gliwice

6

Stasch Antoni

PTR

 

 Kategoria trójki szkolne do lat 13

1

Mazur Jakub, Staroń Szymon, Ziętek Patrycja

UKS Kryniczno

2

Kot Martyna,  Stępień   Bartłomiej, Trzaska Kacper

UKS Goszczyn

3

Gromek Amelia, Kaliszewska Kamila, Duszak Przemysław

KTR

 

Kategoria  dwójki dziewcząt do lat 16

1

Kopeć Sylwia, Szymczyk Sandra

KTR Jantar

2

Pędzich Izabela, Duszak Kamila

KTR Jantar

3

Biskup Jagoda, Gładysz Katarzyna

MUKS Jedlicze

 

Dwójki chłopców do lat 16

1

Urbańczyk Kacper, Ziółkowski Patryk

W-MTR

2

Brzeski Kacper, Pliszka Piotr

KTR „Jantar”

3

Mruk Dawid, Stańczyk Mateusz

UKS Goszczyn

 

 Kategoria Dwójki Kobiet

1

Trawczyńska Ada, Wangryn Anna

UKS Mogielnica

2

Wangryn Paulina, Dukaczewska Kaja

UKS Mogielnica, WTR

3

Vilchynskaya Ina, Dzianisava Tatsiana

Białoruś

 

Kategoria Dwójki mężczyzn

1

Błach Mateusz, Błach Piotr

UKS Mogielnica

2

Mikutaniec Daniel, Mikutaniec Sebastian

LTR, WTR

3

Godlewski Cezary, Trawczyński Domnik

WTR / UKS Mogielnica