Polskie Towarzystwo Ringo - VI Mistrzostwa Mazowsza w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Rok 2018

VI Mistrzostwa Mazowsza w Ringo, rozegrano w dniu 22.09.2018 r., na stadion GKS „ŚWIT”, Warszawa, ul. Oświatowa 12. Organizatorem mistrzostw było Warszawskie Towarzystwo Ringo.

 Wyniki:

żaczki:

  1. Zawadzka Maja, UKS Goszczyn
  2. Gromek Kornelia, KTR „Jantar”
  3. Jenczyk Barbara, K.S. OLIMPIA Miłki

żacy:

  1. Pęśko Adam, UKS Goszczyn
  2. Wątora Damian, UKS Olkowice
  3. Godlewski Stanisław, WTR

młodziczki:

  1. Szporko Anna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Jenczyk Aleksandra, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Grzegorzewska Julia, UKS Goszczyn

młodzicy:

  1. Grzelak Dawid, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Trzaska Bartek, UKS Olkowice
  3. Sobociński Miłosz, UKS Olkowice                                                                                     

kadetki:

  1. Rydzewska Martyna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Lejman Marta, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Pacholska Joanna, WTR

kadeci:

  1. Duszak Przemysław, KTR „Jantar”
  2. Szporko Bartek, S. OLIMPIA  Miłki
  3. Kulej Wiktor, UKS Olkowice

juniorzy:

  1. Leszczyński Michał, WTR
  2. Deptuła Maciej, WTR
  3. Ciastoń Maciej, WTR

klasa otwarta kobiet:

  1. Kunecka Michalina, Legnica
  2. Kowalczyk Izabela, KTR „Jantar”
  3. Godlewska Alicja, WTR

klasa otwarta mężczyzn: 3

  1. Szajek Krzysztof, Legnica
  2. Godlewski Cezary, WTR
  3. Komorowski Hubert, UKS Goszczyn

old-boys:

  1. Wangryn Mariusz, UKS Goszczyn
  2. Misiak Robert, WTR
  3. Warecki Marek WTR

weterani:

  1. Osak Andrzej, Słupsk
  2. Krakowiak Józef, WTR
  3. Bobryk Jan, WTR

trójki mieszane do lat 13:

  1. Okrój Michał, Trzaska Bartek, Siedlecka Marta – UKS Olkowice
  2. Grzelak Dawid, Szkorko Anna, Jenczyk Aleksandra – K. S. OLIMPIA Miłki
  3. Pawełczyk Wiktor, Prusaczyk Mateusz, Jankowska Aleksandra – KTR „Jantar”

dwójki szkolne dziewcząt do lat 16:

  1. Bugała Marta, Pacholska Joanna – WTR
  2. Rydzewska Martyna, Lejman Marta – K.S. OLIMPIA” Miłki
  3. Grażulis Weronika, Groniec Julia – WTR

dwójki szkolne chłopców do lat 16:

  1. Majewski Krystian, Kulej Wiktor – UKS Olkowice
  2. Trzaska Dawid, Barański Szymon – UKS Adamów
  3. Szporko Bartek, Osiecki Mateusz – KTR „Jantar” 

dwójki mieszane powyżej 16 lat:

  1. Szajek Krzysztof, Legnica: Trawczyńska Ada, Mogielnica
  2. Godlewski Cezary, WTR; Kunecka Michalina, Legnica
  3. Robert Misiak, WTR; Wangryn Monika, UKS Goszczyn